jama starteriga

jama starteriga

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

jama starteriga

Postitus Postitas ragnarock »

asi selles, et parandasin starterit. need kaks juhet mis tulevad starterist ja lähevad tõmbereleesse olid natuke lühikeseks jäänud ja siis ma pikendasin neid. panin siis starteri peale tagasi, aga siis algasid jamad. panin aku peale ja starter akkas käima, kuigi mul polnud süüde sissegi keeratud. proovisin mitu korda, vahepeal starter käima ei akanud, aga siis hoopis aku klemmid särisesid. arvan ise et äkki on miski lühis kuskil. äkki on kellelgi ideid või nõuandeid probleemile. :sein
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

ma jäin mõtlema, et mis kaks juhet sul sealt starterist tulevad ja tõmbereleesse lähevad :puzzled ? mul nagu meeles, et kaks juhet lähevad tõmberelee peale pidev + ja üks juhe süütelukust. ja tõmbereleest starterisse peaks minema üks jäme juhe.

võimalik, et ei mäleta enam. olen isegi hämmingus ja mõtlen, et mis see teine juhe seal teeb (ei ole lada starterit varem näpinud).
jahil
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Tõmbereleest starterisse läheb tõesti 2 juhet mis on ühe klemmi külge kokku viidud.See ühenduskoht võib tõesti ära sädeleda.Aga antud juhtumil on tõmberelee juhe vastu + juhet sattunud.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

üks juhe mis starterist tõmbereleesse läheb on tõesti paks aga teine on vähe väiksem ja algul see väiksem juhe mul releesse ei ulatanudki, siis ma seda pikendasingi. ma akkasin just mõtlema et äkki võib mul mingi jama süütelukus olla aga see on vist vähe tõenäoline. mul armatuuri vist nagu voolu ei jõua, tuled küll põlema ei hakka. vaatasin kõik kaitsmed on ka korras.
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

To Ardi Soovik: mis arvad ega mujal viga olla sellise probleemi puhul ei saa. ma mõtlen just mingit lühist kuskil või süütelukuga mingit jama.
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

tegin starteri lahti ja sain asja korda. harjad olid veits kulunud, aga muidu oli ok. nüüd jälle kõik korras
Vasta