Erinevad jagajad

Erinevad jagajad

Audio, elektrisüsteem, turva
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Erinevad jagajad

Postitus Postitas Critical »

Keegi võiks rääkida jagajatest veits, nimelt vahetasin endal auto jagaja ära, kuna arvasin et selle viga et tööle ei saa, panin teistsuguse jagaja peale sellele käib mingi voolik otsa, kas see on tingimata vajalik või mitte ja kuhu sellisel juhul kui on vajalik see voolik minema peab? Kurat mõistus enam ei võta mis viga võib olla, säde on olemas, bensu saab ka kätte aga käima ei lähe. Viin järgminenädal ühe õli kätte las see nokkab süüted ja värgid paika.Toon asja illustreerimiseks pildi ka ära:
Pilt
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

see jagaja on vaakumiga ja peaks kuuluma 06-le. 01 ja 06 jagajad on ka erineva võlli pikkusega. huvitav, kuidas sa selle üldse sinna peale said:puzzled
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Esialgne postitaja jeejee
see jagaja on vaakumiga ja peaks kuuluma 06-le. 01 ja 06 jagajad on ka erineva võlli pikkusega. huvitav, kuidas sa selle üldse sinna peale said:puzzled
Võll oli täpselt sama pikk. Ja Laxu autol oli ka samasugune jagaja peal mootor on tal ka 1.2 eks ma pean siis käima tema auto pealt uurima kuhu see voolik tal jooksis.
2
2107
Suletud kasutaja
Postitusi: 165
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2107 »

Auto peab ilma selle voolikuta ka käima.Muidu voolik läheb sisselaske kollektorisse ja kui vaakum kõvem (annad gaasi), siis vaakumregulaator pöörab kontaktiplaati ja süüde läheb varajasemaks mõne kraadi jagu.
u
ussloom
Suletud kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ussloom »

aye, igati vinge jagaja paistab pildilt, see vaakumi toru peab minema karpa alla kollektorisse, sinna samma kus pidurivõimendi oma vaakumi saab
asja mõte on siis selline, et tõmbab syyte varajaseks kui karpa all suurem imemine lahti läheb
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

enne "õli" [:lol] kätte viimist vaata kondekas üle (loe: vaheta) endal oli sama pull ja lõpuks kui juba kõik oli vahetatud ja meeleheide suur, sai see pisike junn ka vahetatud - tulemus auto käis nagu ämma viiul..

muide süüdet paika panna pole raske..
ühendad kontakti väljundi (see klemm kust juhe läheb jagajast süütepooli) ja massi vahele kontroll-lambi.

Seejärel keerad esimese silindri ülemisse surnud seisu.. mootoriplokil keskmine märk peab rihmarattal oleva auguga kattuma.
Kui märk paigas hakkad jagajat jalal keerama kuni lamp põleb või siis ära kustub.. pead panema täpselt süttimise hetke.. siis jagaja kinni poldist ja starterit ning loodetavasti kuuled "vrumm vrumm" :lol
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
j
jaks
Suletud kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jaks »

Esialgne postitaja olaaf
muide süüdet paika panna pole raske..
ühendad kontakti väljundi (see klemm kust juhe läheb jagajast süütepooli) ja massi vahele kontroll-lambi.
kontroll-lamp tuleb minuarust aku "+" ja kontaktiklemmi vahele surada?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kontaktid ühendavad ju +i massiga, seega kui kontaktid lahti - lamp põleb ja kui kontaktid kinni lamp ei põle..
säde tekib ju kontaktide lahutumise hetkel..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

kas keegi on proovinud kontaktivaba jagajat. :D
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

ei viitsinud uut teemat aretada, seega kirjutan siin.

jagajal võllil lõtk sees, olen kuulnud, et seal mingi puks sees, mida saab vahetada????? kas vastab tõele:puzzled
ja kui on siis kui raske vahetamine on???
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja jeejee
ei viitsinud uut teemat aretada, seega kirjutan siin.

jagajal võllil lõtk sees, olen kuulnud, et seal mingi puks sees, mida saab vahetada????? kas vastab tõele:puzzled
ja kui on siis kui raske vahetamine on???
mul oli kah see laager läbi aga vahetamise kohta ei oska nõu anda

seal see on laager ja ma nägin seda poes müügil 125 krontsa aga käisin korra kadakal ja sain täitsa tutika jagaja 200 :D
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

kõige odavam jagaja, mida ma kadakal nägin oli midagi üle 300 eequ.
ostaks hea meelega uue, aga neid ilma vaakumita jagajaid enam ei tehta ja muud ma ei taha. :mad:
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

[quote]Esialgne postitaja Critical
Keegi võiks rääkida jagajatest veits, nimelt vahetasin endal auto jagaja ära, kuna arvasin et selle viga et tööle ei saa, panin teistsuguse jagaja peale sellele käib mingi voolik otsa, kas see on tingimata vajalik või mitte ja kuhu sellisel juhul kui on vajalik see voolik minema peab? ----------------------------------------------.................................................................................................................................... Vaakummembraaniga jagaja ilma voolikuta on nagu vana ilma membraanita jagaja. Voolik tuleb ühendada, nagu juba mainitud, vaakumvõimendi kõrvale kollektorisse. Kontrolli kas sa ikka panid jagaja õigesse nuuti. Ka see õpetus oli juba kuskil. Kui märgid enam vähem paigas, siis võiks keegi jagajat käivitamise ajal keerata siia--sinna. Korra peaks ikke säde täppi minema.(kontrolli kas säde üldse olemas on) Vabas olekus peaks sädeme pikkus olema VÄHEMALT 5mm. Küünla vahel (0,7mm) vabas õhus olev säde ei pea veel autot käima panema.(surve all sädemel palju raskem elada :lol)
C
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja 2107
Auto peab ilma selle voolikuta ka käima.Muidu voolik läheb sisselaske kollektorisse ja kui vaakum kõvem (annad gaasi), siis vaakumregulaator pöörab kontaktiplaati ja süüde läheb varajasemaks mõne kraadi jagu.
NB Gaasi põhja vajutades vaakum kõige väiksem--- mootoriga pidurdades kõige suurem
C
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja serbin
seal see on laager ja ma nägin seda poes müügil 125 krontsa aga käisin korra kadakal ja sain täitsa tutika jagaja 200 :D
mul oli seal sees pronkspuks, mis maksis poes 30 eequ ja selle vahetamine on imelihtne:) tuleb ainult terve jagaja laiali lammutada:lol
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Laager on vaakumiga jagajatel kontaktiplaadi all:)
r
raitl
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas raitl »

Seejärel keerad esimese silindri ülemisse surnud seisu.. mootoriplokil keskmine märk peab rihmarattal oleva auguga kattuma....
Aga oskab keegi mulle lahti seletada sellise asja... tegin kõik nii nagu ikka olen teinud, nuki märk paika, vända märk paika, lambiga süüde paika, ning..... käivitamisel no vaikus. Ainult väga üksikud paugud summutis ja karbussi tagasi löögid. Tõstan juhtmed 180 kraadi ringi jagajal. et järjekord tuleks nagu 4-2-1-3....ja töötab. Milles point??? Samas tean autot mis läks käima mõlemat pidi. kas siis 1-3-4-2 või 4-2-1-3 aga töötas paremini ikka siis kui oli 1-3-4-2 (õige)
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja sigle
Laager on vaakumiga jagajatel kontaktiplaadi all:)
mul oli tegemist ilma vaakumita jagajaga
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

To Raitil Sul oli esimene kolb küll ülemises surnud seisus aga survetakt oli neljandas. Sa pead ikka seda ka vaatama, et oleks survetakt. Kui aga neljandas siis neljandas. Sellisel juhul ka rootor neljanda juhtme alla. Nii sa ka pärast toimisid, kui tõstsid juhtmed ringi.:P
C
r
raitl
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas raitl »

aga kuidas sai suretakt olla neljandas kui nukkvõlli märk oli paigas ilusti... Siis peaks ju survetakt esimeses ikka olema..:yllatunud
Vasta