Kesklukk 05-le

Kesklukk 05-le

Audio, elektrisüsteem, turva
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Kesklukk 05-le

Postitus Postitas pikkpoiss »

Antke nõu kas kesklukku on 05-äle väga raske peale panna ja kui kalliks see läeb.
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Loe siit:
http://www.pimix.com/forum/viewthread.php?tid=77
Ehk leiad sealt üht-teist.
Üldine soovitus Sulle, loe enne, mida juba foorumis kirjutatud on.
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

ma olen selle mitmeid kordi läbilugenud aga mina kyll siit keskluku kohta targemax ei saa sellepärast küsingi:puzzled
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

sigullile keskluku panemine on imelihtne. Hinnast niipalju, et kõige rohkem maksab alarm, millega lukku juhtida. Ma ei mäleta palju mootorid maksavad, aga noores tehnikus olid nad vist isegi alla saja. Ise olen keskluku pand 2-le 06-le (mõlemil remostar 260 alarm)kusjuures enda omale panin alarmi ka ise
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

Noores tehnikus olid mootorid viimati u130 ja u180 eeku tükk. Ei tia aint, mis neil vahet oli - ju ikka kvaliteet.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kesklukku saab põhimõtteliselt panna ju ka ilma alarmita, peab olema vaid vastav juhtkeskus, mis kaugjuhtimist toetab. Alarmiga muidugi hoopis tõhusam. Kogu tavaari võib ju osta lammutusest. Tähele võiks seda panna, et ostaks ette 4 või 5 juhtmega mootorid, taha käivad 2 juhtmelised. Võib ka ette kahelised panna aga siis võtmega keerates teisi lukke ei avata. 4/5 juhtmelised on vastava anduriga. Mõistagi peab ka juhtkeskus seda toetama.

Ise ei ole veel kesklukku paigaldanud, aga ei usu ka et see teab mis keeruline on. Skeem ju iseenesest lihtne, vaja ainult leiutada kuis mootor luku mehanismiga ilusti kokku töötama panna, aga see dela tehniki ma arvan. Eks teadjamad mehed oskavad vast kogemusi jagada.

Vabandan, et veidi offtopic, aga jutt käis Remostarist - sigle ega sul selle paigaldusjuhendit ja skeemi pole?
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Pakun puldiga alarm-kesklukku(4 ust) asub 21043-94 peal hind 1000kr,ostja demontaaz.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

pole paigaldusjuhendit ega skeemi, aga võin näiteks vaadata, mis värvi juhe kuhu läheb, kui niiväga vaja.

Võibolla olid jah luku mootorid umbes selles hinnas, kallim mootor oli 4 juhtmega
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

sigle räägi palju koku kupatus koos alarmiga maksma võiks minna ja äkki saab sinuga äri teha peale paneku kohapealt
k
kenu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 195
Liitunud: 14 Mai 2002 15:37
Asukoht: Valga
Autod: 05
Kontakt:

Postitus Postitas kenu »

vähemalt tagaustel ei jõudnud 150 kr kahe juhtmega kl-pump lahti- kinni vedada ja seetõttu tuli nupusüsteem ära võtta (ees seda muret pole, sest lukustusnupp otse luku küljes.
Omast kogemustest soovitaks viilida ukseluku sulgurit sügavamaks, nii et kesklukk saaks toimida ka siis kui uks pole päris kinni, st ukselukk esimeses hambas. Ziguli uksed käivad raskelt ja küllalt tüütu on enne puldist sulgemist neid teise hambasse peksta.

Kas keegi puldist käivitamist ei ole aretanud? Sääl on lisanupud olemas ja tehniliselt ei tohiks eriti keeruline olla -- alarm annab elektiimpulsi, mis lülitab süüte sisse ja annab paariks sekundiks starterit, kaotaks süüteluku üldse ära.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Distantskäivitus on lahe küll iseenesest aga manuaalkastiga värgile ei riski ma küll panna, mine tea millal lolli peaga kaugelt vale nuppu vajutad, kui käik sees on :rolleyes
kui kedagi huvitab siis veel eile oli noores tehnikus kahe juhtmega mootor 115.- ja nelja juhtmega 180.- Ise plaanin seda kahe juhtmega varianti panna kapotti lukustama. Akusid varastatakse
Kapotti ja pagassi mul ka plaan elektriliselt salongist avatavaks teha, mugavam kui võtme või trossiga. Distantsi - vähemalt kapotile - polegi nagu vaja.

Kahtlen kas kapotti see eriti vargakindlamaks teeb, sest kui omal trossi krae katki tõmbasin, siis õngitsesin teist lahti läbi tuulutusavade ning tegin isegi vanast jalgratta komplekti kruvikeerajast taolise riistapuu, millega minusugune algaja teeb kapoti lahti vähem kui 10 sekiga. :(
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Tagaustel tuleb nupu süsteemil vedrud vahelt võtta ja korralikult määrida, muidu nagu jah ei taha eriti kinni tõmmata, lahti lükata on nagu kergem. Ps kui need vedrud vahelt võtta, siis ei saa enam tagaust niisama lukku lükata.
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Ma arvan, et ardi võiks öelda selle alarmi nime ka mis tal müüa on. Ja kui see mingi toobikas pole, siis ma soovitan sul küll selle ära võtta, sealt saab ju ka kõik mootori kinnitused ja juhtmed.
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

Ardi räägi mulle mis andurid sul selle alarmiga kaaasas on
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Tegemist on TOPLINE series6196S alarmiga.Mingid vist mahuandurid asuvad päikesesirmi kõrval.Kui aku juhe lahti võtta,hakkab signa karjuma ja kasvõi öö otsa,siis tuleb ta spetsvõtmega maha keerata,kui siis juhtmed peale panna hakkab jälle piiksuma,siis tuleb alarm peale tagasi panna.Enne käivitamist tuli anda ka magnetit,kuna see mind hirmsalt häiris,siis ühendasin juhtmed otse.
Ma pole alarmi spets.
Põhimõtteliselt on välja käia 3 kompl.
Mina hindan põhiliselt seda,et puldist saab uksed lukku ja lahti.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Noh pikkpoiss, plekk näppu ja Juurusse Ardi juurde?
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Kadakal oli keskluku komplekt 550 eeku. 4 mootorit ja juhtmed, sai juurde panna ka alarmi. :cool:
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Aga kas need 2 juhtmega 115 eegused keskluku mootorid on ainult selle poolest halvemad, et neil ei ole seda käsitsi keeramise andurit?
m
muidumees
Suletud kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas muidumees »

ma ühelt sõbralt kuulsin, et ta koolivend oli oma sigulli opel rekordi keskluku süsteemi sisse aretanud-pidi päris hästi töötama!mul endal eelmisel 03 oli ostes ka kesklukk ja alarm peal-hakkasid mõlemad näkku panema-võtsin kaitsmed välja ja sõitsin rahulikult edasi!;)
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

ma aint tagauste pärast panekski. jube jama, kui pead kõk uksed lahti/kinni tege/panema üxipulgi. palju lahedam on ikka kaugelt juba ukesed lahti teha :bouncing
Vasta