soundi häired

soundi häired

Audio, elektrisüsteem, turva
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Originaali postitas jaks
heh, vaata kindlasti süütejuhtmed üle. kui on otsas mitmekiuline vasktraat, siis on viga nendes juhtmetes. kui on aga üks peenike hall traat siis pole viga selles

vask kiud juhe on parem kui alumiinium juhe.
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

ma panin o1 ka sigareti süütajast, raadio kahiseb kui mootor töötab, aga kasett töötab korrralikult, nii et arvan, et mootor segab aint raadiot, ja enne oli antenn lissalt peegli küljes nüüd viisin taha ja eriit seda sahinat plegi (a ja makk on mingi scorpa90 originaal)
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Originaali postitas olaaf
Mida te jamate mehed.
Põhjuseks küünlahuhtmed..
Mul endal sama asi autol. Panen mootori käima, ja meeter eemal olevas putkas hakkab telekast ilgemat sirinat tulema.
Elektrilist ühendust auto ja putka vahel pole.
:D

Mul oli umbes sama jama ennem, aga see peaks olema kondekast, mis jagaja all, vaheta see ära (maksis alla 25).




Muide ostsin uue CD maki Kenwoodi ja nüüd on ragin küll väiksem(kuulda siis kui raadiost tuleb vaikus). Panin uue antenni ka katusele - sellest polnud kasu midagi.


Veel üks põnev seik autoraadioga. Panin selle nimelt sinna "konsooli", mis käib käigukangi ette. Tundus et kõik OK, aga sõidsin vähe ringi ja juhtusin katsuma maki radikat - pidin näpud ära kõrvetama u.80C oli. Mõtlesin et äkki kõvast matsust ja kompunnisin arvutiprose radika sinna peale. Tsillisin jälle ringi ja katsun ikka kurat tuline, hakkas juba meel kurvaks minema, et palju raha maki peale ja krt tuksis.:mad: Kui maha sai rahunetud, siis mõtlesin välja ka mis viga - mul autol see plastiktükk konsooli tagant kadunud ja salongisoojendus puhus muidugi maki peale ja mida suurem radikas seda kuumemaks läks. :lol
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Marcuz sul vist jah häda nende küünlajuhtmetega, nagu ma ühe pildi pealt nägin on sul musta värvi Liiduaegsed juhtmed ja need peaks olema mitmekiulised vaskjuhtmed
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

zajetz arvab et vask kiud süütejuhtmed on paremad ja jaks et peenike hall juhe on parem. kumb siis? mida teised arvavad? käisin kahes poes kus siksi juppe. mõlemas kohas olid vask kiud juhtmed. ühes kohas sinised ja punased teises mustad. millised need kõige paremad siis on mida mõtekas osta?? lähen millalgi veel kadaka autoturule ja vaatan äkki on seal midagi..
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Räägitakse, et volkari ja bemmi juhtmed pidid sobima.. ise arvan, et peab ikka mingid "non-siguli" juhtmed muretsema.
:spin
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Muidu on jah vask kiud juhtmed paremad, aga kui sul sitemapoolne raadio on, siis hakkavad nad raadiot häirima
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

ostsin nüüd mingid uued süütejuhtmed. tõmbasin vanad ära ja hakkasin mõtlema et fakk ma ei vaadanud millisesse jagaja otsa läheb millise küünla juhe. vaatasin arvutis seda mootori pilti ja nägin et nad on nii. vasakult poolt 2 ja 3 küünla juhtmetes pole kindel, võibolla on need vastupidi, seda hästi ei näind pildi pealt. aga äkki keegi teab kas need on nii või muud moodi??

Pilt
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Eee, pilti ei näe :puzzled
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Postitus Postitas põletaja »

vaata jagaja kaanelt järjekorda siis on selge
ostsid siis sõida
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Järjekord peaks olema plokikaane allservas keskel 1342
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

mõtlesin ise kaa kaane pealt vaadata aga ei näind midagi, ju sellepärast et kaas kõntsane. nüüd peax pilt kaa olema, äkki oskab keegi selle järgi öelda

Pilt
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Kui ikka esimene esimene on, siis paistab küll õigena. Kui muidugi aru said
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

minul on väga julmalt veetud raaddio juhtmed: raadio +tuleb sigaretisüütajast (julmalt jule näppudega ümber keeratud) -tuleb esimes ettejuhtuva armaturi ruvi alt.

minul on kõik juhtmed vask kiud.


mul endal on vana philipsi raadio aga neli väljundi kanalit displei ja rohkem mulle hetkel vajaei ole. :)
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

sain uued süütejuhtmed pandud, aga häire on ikka. järgmisena proovin vist toitefiltrit. praegu mängib erinevaid kanaleid erinevat moodi. näitex power hit radiot mängib peaaegu puhtalt, star fm ja sky+ on väike häire sees ja uunot ei saa üldse kuulata. tegelt ma peax mõtlema veel mingi hea lahenduse antenniga, äkki on selles hoopis viga.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Postitus Postitas põletaja »

kas sa jagajat seest poolt kah vaadanud oled näiteks kontakti pilu vale või siis jagaja rootor võib teha sellist pulli osadel on see kaitse läbiläinud sealt rootori seest ja joodetud mingi traadi jupp asemele ja kohe teeb sellist pulli
ostsid siis sõida
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

pole vaadanud. eks ma vaatan.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

No kui osasid raadiojaamu mängib normaalselt ja teisi mitte, siis on järelikult antenni viga.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Kuna endal enamvähem sama jama ja oma mõistus sai ka otsa, siis võtsin manuali kätte ja leidsin niisuguse asja. Ise proovin ära, loodan et teistele ka sellest kasu.


Pilt
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

ise mõtlesin kaa et antenni viga kui mõnda kanalit mängib paremini kui teisi. Valdz, kui ära proovid anna teada kas teeb midagi paremax. lugesin ziguli raamatust et süütesüsteemi ja generaatori häirete vähendamiseks kasutada 2,5uF mahutavusega summutuskondensaatoreid, mis seal sinu skeemi peal kaa on, Valdz.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
Vasta