Viga elektrisüsteemis

Viga elektrisüsteemis

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
s
Slampa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Juul 2016 15:27
Asukoht: Muhu Hellamaa küla
Autod: lada 2106

Viga elektrisüsteemis

Postitus Postitas Slampa »

Tere jälle!
Lugu siis see kord selline, et elektrisüsteemis mingi jama. Ühesõnaga kui ma kuulan raadiot ja auto ei tööta, siis peale 20heli taset läheb heli kvaliteet köest ära. Hakkab plärisema. Kuid kui auto töötab, siis võin vabalt kuni 40heli tasemeni minna ja kõik jumala timm. Ja kui mingi bassi koht laulus tuleb, siis hakkavad kõik tuled kooskõlas bassiga vilkuma.
Ja selline asi ka veel, mis ma arvan, et puutub ka sellega kokku on see, et mida kõrgematel pööretel auto on, seda kiiremini suunatuled vilguvad. Ehk kui auto niisama seisab siis need vilguvad nt iga 2sekundi tagant. Kuid kui anda gaasi, siis need hakkavad vilkuma nii nagu peaksid.
Lada 2106

Ette tänades,
Oliver
Rahulikke jõule!
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1103
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Re: Viga elektrisüsteemis

Postitus Postitas Arvos »

Slampa kirjutas:Tere jälle!
Lugu siis see kord selline, et elektrisüsteemis mingi jama. Ühesõnaga kui ma kuulan raadiot ja auto ei tööta, siis peale 20heli taset läheb heli kvaliteet köest ära. Hakkab plärisema. Kuid kui auto töötab, siis võin vabalt kuni 40heli tasemeni minna ja kõik jumala timm. Ja kui mingi bassi koht laulus tuleb, siis hakkavad kõik tuled kooskõlas bassiga vilkuma.
Ja selline asi ka veel, mis ma arvan, et puutub ka sellega kokku on see, et mida kõrgematel pööretel auto on, seda kiiremini suunatuled vilguvad. Ehk kui auto niisama seisab siis need vilguvad nt iga 2sekundi tagant. Kuid kui anda gaasi, siis need hakkavad vilkuma nii nagu peaksid.
Lada 2106

Ette tänades,
Oliver
Rahulikke jõule!
Vaata aku üle või osta kohe uus.
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
s
Slampa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Juul 2016 15:27
Asukoht: Muhu Hellamaa küla
Autod: lada 2106

Re: Viga elektrisüsteemis

Postitus Postitas Slampa »

Aku on uus ja terve
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Re: Viga elektrisüsteemis

Postitus Postitas logman »

Raadiole tuleb vähemalt 2,5 ruutmillimeetrine isiklik toide otse akult vedada. Loomulikult pane ka kaitse aku juurde vahele. Mass võta otse raadio korpusest ja ühenda auto kerega.
Aku kaablid peavad korralikud olema.
Olid mul kunagi Sierraga samasugused naljad. Salongi valgustus vilkus muusika taktis ja akult mõõdetud laadimispinge ei ühtinud kaitsmeplokki saabuvate pingetega. Uuendasin mõlemad aku külge käivad plusskaablid (üks läks starterisse, teine generaatorile) ja massijuhtme ning mured kadusid.
Vasta