Kaitse varaste eest

Kaitse varaste eest

Audio, elektrisüsteem, turva
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Esialgne postitaja karsson15
Esialgne postitaja motamees
Profi vastu ei aita niikuinii midagi:mad:
Kuid minu arvates profid enda kätt sixo kylge ei pane, nad ei saa iialgi seda raha mis tahavad.
selles mõttes meil minu arvates eelis:P:bouncing

Profid küll mitte, aga ziks on just õppimiseks. Seda ju nii kerge ära ajada. Tean et tõmmatakse niiskete kätega aken lahti või 01hel suitsu koniga sulatavad kolmnurga luku liimi ära et see ära kukub. Joonlauaga olen ise oma ziksi lahti teinud ja käimapanemiseks läheb mul 2te juhet vaja, või teadmajad panevad süütelukust paar juhet kokku. Ja roolilukk keeratakse lihtsalt puruks.jne.:flaming

Minumeelest on ziksi linnas pidamine üks ohtlikumaid asju. Sest neid lõbusõitjaid/lihtsalt jalapuhkajaid on Tln palju. Mul autol peal alarm/bensukraan ja linna tulles lülitan veel ühe asja sisse. Sest need krdi värdjad sõidavad lihtsalt selle puuotsa kui kätte saavad.:sein:sein:sein Minule täiesti arusaamatu värk.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Siksile immobilaiser?

Postitus Postitas Landy »

Nüüd, kui kaabad mul hinge on täis ajanud pen ärandamisvastatse vahendiste hankimiseks siiki mõningad väljaminekud tegema.

Kas siksile on üldse mõtet immo peale osta?
Singat pole plaanis osta, kuna sellest pasuna röökimisest/tuledega vilgutamisest pole nii-kui-nii tolku.
http://www.autoalarm.ee/immod.htm
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

miks arvad et karjumisest kasu ple kui on hää signa siis on küll kasu see karjumine ja vilkumine äratab kohe tähele panu autot ikke ära ei aja niimooodi aga maki jne asjad tõmmatakse küll ära:kuri
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja serbin
miks arvad et karjumisest kasu ple kui on hää signa siis on küll kasu see karjumine ja vilkumine äratab kohe tähele panu autot ikke ära ei aja niimooodi aga maki jne asjad tõmmatakse küll ära:kuri
Selliseid lõugavaid-vilkuvaid autosid pidevalt linnas näha ja keegi ei pööra selle eriti tähelepanu kes seal ümber askeldab.
Mul läks kunagi Volvo signa lolliks ja askeldasin tund aega kesklinnas ümber röökiva masina ja selle kapoti all. Keegi ei tundnud huvi, miks ma seal askeldan.

Kõikide abivahendite eesmärk on ikkagi muuta varga tegevus võimlikult aeganõudvaks ja ebamugavaks, lootuses et ta valib mõne teise auto ja jätab sinu oma alles.
Tark varas annab selle pasunale endale "pasunasse" ja tegutseb rahumeeli edasi.
Mul kodu juures eriti loll lugu, parkla maja ees, aga aknad teisle poole :(.

Seega oleks eesmärk midagai tummisemat massilülitele lisaks vaadta.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Immot pole ilmselt mõtet Ladale aretada. Immodel tavaliselt mingi neli katkestusahelat. Mida sa Ladal ikka katkestad neljast kohast. Tõmban akult otse + juhtme süütepooli peale ülejäänud juhtmed küljest ära ja jeeehat. Signadel ka ju üks katkestusahel ja karjub ka takkaotsa . See ikka parem. Kett keevita toolikinnitus poldi külge. Teise otsa külge keevita taba, mis ümber rooli mahub. Seda ei saa siis ka kätte kui rool kõveraks muljuda ( nii saab vihmavarju kergesti kätte). Bensiini imivoolikule kolmik vahele ja ots tuppa. Kui sealt lisaõhku anda jääb auto saja meetri pärast seisma.
C
Vasta