Kaitse varaste eest

Kaitse varaste eest

Audio, elektrisüsteem, turva
o
Oizo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 31 Mär 2008 09:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Oizo »

Pane endale 05 või 07 esimesed küljeklaasid ,kaob kolnurk üldse ära ja samas saa normaalsed 07 peeglid panna.
BOOST is everything
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Pakun 05/07 esiklaase h-150kr paar ja
07 küljepeegleid h-300kr paar.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Ei taha kolmnurka ära kaotada.
Ja peeglid on mul täiesti normaalsed.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ardi kas selle raha eest pakud ainult klaasi või kõike muud ka mis vahetamisel tarvis läheb.

Ei ole nüüd väga põhjalikult uurinud, aga vaja peaks minema ka uusi tihendeid, liiste ja keegi väitis ka et klaasi tõstukit, kuna see peaks pikem olema ja kinnitus ka erinev, ja vist tross pidi ka pisut pikem olema.
Toda kahte viimast asja ei tea küll ise kommenteerida, kuna pole kõrvuti võrrelnud.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Kas keegi enda autole benakraani on aretanud?


Mul benakraan vahel. Väga tõhus, mõnikord unustan isegi peale ja kui 100m sõidetud sureb välja. Siis vannud ja kirud, mis selle krdi siksil jälle viga.:lol


Muide kas keegi on näinud 05-ele ukse südamike ümber olevaid hülsse, niisugused kroomitud jubinad?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

benakraan

Postitus Postitas olaaf »

Kuule räägi kuhu sa täpsemalt selle kraani panid, põhja alla või jamasid kohe voolikute-torudega ja tõid salongi? kapoti alla ju suht mõtetu panna --talvel igal hommikul- õhtul kraaniga jamada...
Huvitav kas keegi elektrilist benaklappi on paigaldanud?
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Mina pole teda aretanud, muidu benakraan asub pagassis. Keeran peale N: mere ääres või pikemat aega kuskil väljas seisab. Muidu auto garaazis. Sealt ei võta teda keegi.

See elektrilisega võib paras n*ss olla kui midagi seal üles ütleb, aga mehaanilisega ei saa ju suurt midagi juhtuda.



Muide kas keegi on näinud 05-ele ukse lukkude südamike ümber olevaid hülsse, niisugused kroomitud jubinad?

[Edited on 24/8/2002 by Valdz]
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Varastega üks värske kogemus ka: Nimelt taheti sõbral maja eest siksti pihta panna kas siis lihtsalt lõbusõiduks või siis muul otstarbel. Siiamaani ajab naerma milline võis varga üllatus olla kui avastas et autol pole käigukangi, nimelt sai mingitel sosseppadel kunagi lastud siduriketas ja sidurikorv ära vahetada, aga hiljem selgus et arvatavasti oli sidurikorv kulunud või midagi ja sidur ei lahutanud korralikult, mitu kuud sai käike jõuga sisse raiutud kuni lõpuks otsustas see jubin mis sealt käigukastist välja tuleb ära murduda ja seejärel enam ei õnnestunud käigukangi otsa pookida vaid sai kasutatud raudtoru. Igatahes auto ärandamata jäigi muud ka võtta pole makk on mingi vana vene pööratavate nuppudega. Huvi pärast tuli mõte et vaataks kas auto üldse tööle läheb ikkagi mitu kuud seisnud, sai siis juhtmed uuesti süüteluku külge tagasi topitud ja proovima hakatud, nimelt on peal mingi X rool millel ei õnnestunud pasuna nuppu kuidagi ühendada ja nii jäi sinna mingi kala sisse ja nüüd selgus et kui süüte sisse paned ja kasvõi tibakene rooli pöörad pistis pasun täiega röökima. Edaspidiseks sai veel mõningaid pisi vigasid sisse tehtud et auto ärandamine raskendatud oleks aga sellest täpsemalt ei räägi.
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

Kui ei taha esiakna posti ära kaotada aga ikkagi väikest akent turvaliseks muuta, siis mul kodus siksil käib kolmnurkakna külge siuke piklik met. riba mille küljes on klamber. Lükkad kolmnurga kinni, paned klambri aknaposti taha(suur aken peab lahti olema) ja siis keerad suure akna uuesti üles - klamber jääb aknaposti ja suure klaasi vahele.
See peaks vist olema kas lada või mingi fiati orig. jupp. Meil see juba ammu küljes.
Täitsa kasulik vidin sest selle väikse kremooni saavad jurakad väljast koniga lahti sulatada aga klambrit ei saa mingi nipiga ära!
:bouncing
b
burnstreet
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas burnstreet »

Mul on kaa sarnane jublakas kõrvalaknal, kahjuks selle päritolu ei tea.
Selle vastu, et varas kapoti alla pääseks on mul jälle kere külge pandud lehmakett, mis ühendab tabalukuga kapotihooba, nii, et seda ei saa ettepoole tõmmata.
Kõige kindlam kaitse tundub ikka robustne pedaalilukk, sest olen kuulnud, et roolilukku mahavõtmine pidi väga kiirelt käima juba algaja varga käes.
e
eero124
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas eero124 »

Teeks nii, et kapoti alla ligi ei saa(kapoti hoob on salongist ära kaotadud ja asendatud mingi krutskiga) ja süütele on
nupp vahele pandud. See peaks hästi toimima.
Ja uhi uue ukse luku keerasin ma
tavalise vene kruvikeerajaga katki(võtmed olid kadunud). Tuli ainult võti taha panna. Peale seda vahetasin süüte luku ära ja nüüd UUS LADAST ostedud süüte lukk KEERAB peale mõningast KIRJAKLAMBRIST meisterdatud nikerdisega mudimist. Krt, mida nad seal toodavad.:mad:
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Ma panin oma kopkale alarmi keskluku ja süütekatkestiga vahele
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

mul on autole pandud bensu kraan vahele pritsungile kui kraan kinni siis pump tööle ei hakka ja on ka lüliti el.ventika jaoks
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Aga kas sihuke variant peaks toimima, et see magnetklapp, mis karpa küljes on, et selle juhtmele lüliti vahele ja lüliti muidugi salongi ära peita kuhugi nii et ainult ise tead kus asub...juhet tuleb vist selle asja jaoks ainult veidi vedada...
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Üks lollikindel lahendus: juhitooli parempoolse poldi külge keevitada ketijupp mille teise otsa on keevitatud taba. Soovitavalt taba mis läheb kinni ilma võtmeta. Kett täpselt nii pikk, et taba rooli külge kinni saab. Väljudes maast taba ja krõps rooli külge. Sisenedes võti sisse ja taba kukub maha- võti jääb pihku. Kõik ühe käega teostatavad operatsioonid. Maksumus ainult taba hind+töö.;)
C
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

minu arvamus on ,et igasugsed ketid,lukud ja värgid on loomade jaoks. lihtne moodus võta rool küljest 2ra ja ongi kõik!!!!!:D
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja VFTS.
minu arvamus on ,et igasugsed ketid,lukud ja värgid on loomade jaoks. lihtne moodus võta rool küljest 2ra ja ongi kõik!!!!!:D
Ega üks korralik inimene võõra auto kallale ei lähegi. Need ongi inimloomad:kuri Vat selline tõug ongi:ylbe Kui selline algaja näeb mingit ketti või muud staffi (sellepärast need roolipulgad mis lukuga pannakse ongi kollased) siis ta läheb mujale. Profi vastu ei aita niikuinii midagi:mad:
C
r
reo
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reo »

alati võib panna suure kella mis akkab kõvasti piuksudes ntx 15 sek allapoole lugem 14.....13....12.....11....
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Alarmil tulevadki juhtmed eraldi suundade jaoks, ohud ei puutu üldse asjasse
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

osadel alarmidel on küll ainult üks relee väljund suundade jaoks.. siis teed nii:
võta 2 dioodi (max pärivooluga 5 või enam amprit ja max päripingega 12v või rohkem) siis ühendad armatuuri alt suunatule kontuurid läbi dioodide signa suuna väljundiga ja valma.
:D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Vasta