Kaitse varaste eest

Kaitse varaste eest

Audio, elektrisüsteem, turva
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Kaitse varaste eest

Postitus Postitas Nimetu »

Selline idee on, et paneks oma VAZ-ile paremad lukud. Ma nagu kuulnud, et originaal lukku on üpris lihtne lahti muukida. Äkki sobib mingi välismaine toodang?
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Päris hea mõte sul. Huvitav aint palju sihukesed väikesed (pisi-pisi) vargavastased modifikatsioonid maksavad kah. Kesklukku ei ole vist mõttet kõigile 4-le uksele panna (piisab kahest - tagumised teeb ju nii või teisiti ainult seestpoolt lahti) Samas äkki annab ka kõrvalistuja oma pealt raha kokku hoida (selle saab ka seest avada) . Seega 1- kesklukkumoodul maksab alarm.ee -s 380 EEK (2ne muide 770). Nüüd on siis vaja vaid alarmi millega saab kesklukku juhtida. Mingi Remostari oma peaks kah ju asja ära ajama (1600 kr) või mis? Äkki saaks veel odavamalt? Niiet näikse, et 2000 kr-ga saab Zigulli märksa vargavaenulikumaks teha küll. Aga tahaks nagu odavamalt ja samas ei tahaks, et hommikuti uks juba eelavatud on.
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Mul endal on hetkel CENMAX X 200 alarm peal. Hind 1100.- + liikumisandur 400.- Noortehnikust ostsin. Karjub päris kõvasti. Sellega saab kesklukku ka juhtida, aga pole veel viitsinud osta.
Aga üks probleem jääb ikka veel: kuidas pagasiruumi kindlamaks muuta? Kas panna trossisüsteem, nagu uuematel autodel?
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Lukke täitsa ära kaotada ka ei tahaks. Kui näiteks vool ära kaob, siis ei saa enam autosse sisse. Akent ka sellepärast lõhkuma ei tahaks hakata.
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Muidu ju väga arukas teemaaretus, aga sellest ikka aru ei saa mikstap tagumistele ustele kesklukku tarvis - tavaliselt teb need ikkagi ju seestpoolt lahti. Ah jaa üks asi ka veel, et mis selle pagasiruumiga siis on? Ja see kahe aku argument on ka peris huvitekitav. Need odavamad alarmid vististi töötavad ju nii, et toide tuleb neil akult - aga mis siis saab kui aku tühi on (tühjaks end tuudutand)?? Salalüliti panekuga on sihuke asi, et mõistgi teine ratsionaalne etepanek - tasub proovi teha. Esialgu vaja siiski pompse eemale hoida, kes lihtsalt öösiti 07 istmetele lösutada tahavad.
Kasutaja avatar
Pikk
Postitusi: 59
Liitunud: 08 Okt 2005 20:57
Asukoht: Tallinn,Pääsküla
Autod: otsimisel
Kontakt:

Postitus Postitas Pikk »

Panin oma autole keskluku 2 esimesele uksele. Tagumistele ei ole mõtet panna. Orig. lukuga uksi lahti ei saa. Kui voolu pole saan ma tagant luugist sisse aga siiamaani u. 2 aastat pole probleme tekkinud

[Edited on 3-25-2002 by pikk]
I'm not a rassist - I just hate people!!!
NB! Minult raha kätte saada on sama raske, nagu metsikule kassile rehaga sulavõid p***** lükata!!!
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Ok praegu on silma jäänud sellised alarmid:
Remostar 260A 1615kr
Fighter F19A 1600kr
mõlemad akusireenid - töötavad ka siis kui toitejuhtmed läbi lõigatakse. Fighter on muideks muutuva koodiga - seega etem. On kellegil nende isenditega mingeid kogemusi või muid soovitusi. (hinnad www.autoalarm.ee) Kaks kesklukumoodulit ka veel lisaks osta (kokku 300) kr ja valmis. Paigalduse hindu seal tabelis vist ei ole - palju see maksta võib ja kas on ehk ise pareminigi ära tehtav?


[Edited on 26-3-2002 by Siim]
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Tänan, Rox! See tagaakna käkk on küll sihuke asi, mis paneb mõtlema, et 4 uksele arukam kesklukk panna (kui juba panemiseks läheb). Õigevanasti (ja ilmselt ka tänapäeval) armastati esimese kolmnurga kaudu autosse tungida (selle vastu kaitse olemas), aga et ka taganurk ohuallikas on... Nüüd oleks vaja veel välja mõelda, kuidas takistada kapotiavamist. Aga eks ta tõsi ole, et ilmselt vargad leiaksid pigem lihtsama saagi.
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Ma ise seda ei karda, et keegi auto ära varastab. Ma tahaks autot lihtsalt makivaraste eest kindlamaks teha.
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2104 »

Jah õige see on et aknad toonida et keegi ei näeks mis sees.
Samas tasuks panna autosse suht juust makk.
Mul on ekualaiser vahel ja kõik on hea.
r
ruudi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 14 Mär 2002 15:50
Asukoht: Viljandi
Autod: Lada05

lukud

Postitus Postitas ruudi »

Pakiruumi luku elektriliseks tegemine ei ole eriti raske. Mul on pandud sellejaoks elektromagnet millele annad lihtsalt korraks pinge peale ja tõmbabki lahti ja ma arvan et oluliselt lihtsam on paigaldada kui seda trossiga süsteemi. Lukkudest veel et tuleks ära kaotada või mujale viia need salongi lukkude nupud sest väljaspoolt saab need üles lükata ilma erilist vaeva nägemata.
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2104 »

Kust kohast sa nii võimsa el.magneti said? Minu autol käib see nupp suht raskelt
r
ruudi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 14 Mär 2002 15:50
Asukoht: Viljandi
Autod: Lada05

el. magnet

Postitus Postitas ruudi »

Kust ma sain nii võimsa el. magneti ? Võtsin ühe vana profi lintmaki mähise südamiku mis töötas 42 voldi peal kerisin sealt vana (peene) traadi maha ja siis kerisin sinna peale 0,8 mm mähisetraati niipalju kui mahtus. Pärast selgus et voolu võtab jah palju (jäme traat ju) aga see eest tõmbab kõvasti :)
Ja ma arvan ikkagi et elektromagnetiga on parem mitte trossiga ! Sest on plaanis pakiruumiluuk puldist avatavaks teha.

Ruudi

[Edited on 31-3-2002 by ruudi]
k
kenu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 195
Liitunud: 14 Mai 2002 15:37
Asukoht: Valga
Autod: 05
Kontakt:

Remostar RS-260 paigaldus

Postitus Postitas kenu »

Sai mingi odav remostar ostetud, aga peale ei oska panna. IN-st ka siiani midagi asjalikku pole leidnud. Äkki kellelgi on kogemusi: kuidas tuleks ühendada tsentraalse mooduliga 1)ultrasonic sensor SC-18 2)ukse/kapoti avamist näitavad lülitid lülitid (door switch) 3)kesklukumootorid.

Või oskab keegi viidata mingile allikale kust paigaldusteavet.

Ei viitsi nagu firmasse ka minna, paigaldamine tegelikult eriti keeruline olla ei tohiks.
z
zigullivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas zigullivend »

Siksiga on ju see probleem, et ukse saab lahti ka
joonlauaga. Ma olen ise näinud, kuidas meistrimees
omaniku sisse lasi, kui too võtmed sisse ära kaotas. Aega võttis ca 3 sekundit.
Targem oleks ehitada nö "turvakas", mingi salalüliti elektrisüsteemi vahele.
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Kas kesklukustatud žigulli saab ka joonlauaga sisse?
r
ruudi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 14 Mär 2002 15:50
Asukoht: Viljandi
Autod: Lada05

Postitus Postitas ruudi »

Saab ikka ega see keskluku mootor ju ei takista seal midagi. Paljudesse autodesse saab joonlauaga sisse.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Olen kuulnud, et selle joonlaua triki vastu saab väga kergelt võidelda. Pannakse lihtsalt üks papi tükk ette, et joonlaud libiseb lihtsalt üle.

Ei ole ukse mehanismi uurind,ja ei tea kas jutt õige.

Varast vastu saab veel ühe kerge nipiga: panna bensukraan kuhugi, max 200 m sõidab ja siis sureb välja.

Niiet kui hommikul auto ukse eest kadunud ei tule kaugele otsima minna.:lol

[Edited on 3/7/2002 by Valdz]
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Veel üks meetod sisenemiseks - taga-aken (mahavõtmine võtab alla minuti). Tagasitoppimine tund aega. Kas keegi enda autole benakraani on aretanud?
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Kuidas seda esiakna kolmnurka kindlamaks muuta?
Vasta