P: 08-l tagumise kojamehe mootor ei tööta.

P: 08-l tagumise kojamehe mootor ei tööta.

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
n
nganasan
Suletud kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

P: 08-l tagumise kojamehe mootor ei tööta.

Postitus Postitas nganasan »

Probleem selles, et tagumise luugi kojamees ei tööta, kaitsmed olen üle vaadanud, ühenduse saab. Katsusin siis kojamehe mootorit ja see läheb soojaks kui sisse lülitada, kas aitab ainult uue mootori ostmine või annab seal midagi ise ka teha?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

sõltub kui tegija sa oled, võimslik et viga on harjades. võta mootor ettevaatlikult lahti, puhasta ja mõõda üle..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
n
nganasan
Suletud kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas nganasan »

eks ma enne uurin palju uue eest küsitakse, aga teadmiste omandamise nimelt tasub ilmselt ise proovida küll.

kas seal muud viga ei saa olla, kojameeste relees äkki? :rolleyes
t
tiit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 06 Nov 2003 09:52
Asukoht: hiiumaa
Autod: 21083 1995
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

Kui mootor sisse lülitades soojaks läheb, siis ei ole ei harjade ega kindlasti mitte relee viga. Kahtlustaks ikkagi kinni roostetanud võlli, või mõnd muud mehhaanilist põhjust.
Kui tihti seda kojameest kasutad?
Kas enne oled mingit probleemi täheldand?
Kas käega aidates ka üldse ei liigu?
Kui el. skeemi tahad, siis anna teada mis adre peale saadan
n
nganasan
Suletud kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas nganasan »

pole aega olnud veel seda maha kruvida auto küljest, käega aidates ei ole mingit kasu, siiamaani töötas ilusti, kui ei töötanud siis oli viga kaitsmetes ja kaitse paika panemisel töötas jälle. Eks ma võtan lahti ju siis on näha mis talle seal ei meeldi overspeed soovitas mul ka võlli just kontrollida.



Sain nüüd siis korda selle kojamehe, probleemi põhjuseks oli üks imeõhukene stopper, mis oli lahti pääsenud ja oli seal teo vahel, iseasi nüüd on see et see stopper on mul sealt puudu, ta hoidis ühte valget suurt plastmassketast seal kindlamalt paigal, kuigi see jäi ka ilma selle stoperitta sinna püsima, kui nüüd järgmisena miskit on, siis vähemalt tean et ilmselt selles kettas, mille stopper läinud.
Vasta