LAGI

LAGI

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
s
sass85
Foorumi kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 19 Mai 2004 19:00
Asukoht: tallinn
Kontakt:

LAGI

Postitus Postitas sass85 »

kuidas ma saan vahetada siksil lae ära nii et yhelt võtan ja teisele panen,mu meelest suht võimatu yritus........
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Kui tegu 01-ga siis asi suht lihtne. Võtad kinnitused lahti mis hoiavad seda voodrit kinni. Kinnitused asuvad uxe tihendite ja esi ning taga akna tihendite all. Kui need lahti, siis keerad need käe hoidmis sangad sealt laest ära. Nyyd jääb veel vaid painutada neid polstrit läbivaid metall pulki... Kui need ka oma pesadest väljas siis lae polser maas ja uus käib samamoodi asemele.... Kõik tuleb teha ainult vastupidi....

Kui aga mõtled terve lae vahetust, et ketaslõikuriga katus maha ja uus peale, siis siin kohal jään vastuse võlgu...
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
m
M.I.R.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Mai 2003 20:41
Asukoht: TALLINN
Autod: VW GOLF GL '94

Postitus Postitas M.I.R. »

Aga kas seejuures esimest ja tagumist klaasi eemaldama ei pea???

Saab need kinnitused sealt tihendi alt niisama lihtsalt lahti???
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Mina eemaldasin mõlemad klaasid, sest ei saa ilma kätte. Vähemalt mina ei saanud. Vb mõni vilunum mees saab ka ilma....
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

kui ilusat lõpptulemust tahta, siis tuleb klaasid ära võtta!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
s
sass85
Foorumi kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 19 Mai 2004 19:00
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sass85 »

se sees voodrist on ikka mul jutt...................
aga kui ma neid servi k'tte tervelt ei saa ?
on äkki mingi tore koht kus valatakse se polster kokku nagu teistel autodel on?
l
Laurimetall
Foorumi kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Mär 2004 22:34
Asukoht: Tartu(Ihaste)
Autod: Vaz 21061

Postitus Postitas Laurimetall »

05 peaks olema tugevamast ja paremast materjalist lagi.
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Mismoodi sa neid servi tervelt kätte ei saa, ise tuleb ära, kui tihendite alt sellised väikesed metall klambrid ära võtad..

Ise olen ka lae maha kiskunud ja plaan siis mingit kõvemat lage panna... Ardi muidu müüs siin alla 500 eeku laepolstreid(kõvasid), aga ise kyll veel ostma ei hakka, enne kui ylevaatus läbitud
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Algselt postitas: Jonx666
Mismoodi sa neid servi tervelt kätte ei saa, ise tuleb ära, kui tihendite alt sellised väikesed metall klambrid ära võtad..

Ise olen ka lae maha kiskunud ja plaan siis mingit kõvemat lage panna... Ardi muidu müüs siin alla 500 eeku laepolstreid(kõvasid), aga ise kyll veel ostma ei hakka, enne kui ylevaatus läbitud
Üks küss seoses nende kõvade laekatetega, et millised need täpselt on, kas sellised umbes nagu praegustel autodel, selline plastiku taoline ja kas see 03'le ka sobib ?
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

mind huvitab ka lae katte vahetus.....ja kui palju maksab?
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esiteks on seda laepolstri teemat juba arutatud --> http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=3713

Ja teiseks - miks peab alati kõige eest maksma...maksab ainult materjal...tööd teed ise...ja laepolstri vahetus ei ole nüüd küll selline töö, milles võib analoogiaid leida näiteks mootori kapitaalremondiga...
Kui Sul, pedrox, on asja vastu huvi, siis tutvudes foorumiga, kui Sa seda veel teinud ei ole, leiad enamasti iga NORMAALSE (!!!) kasutaja andmed ning saad ka nende käest otse küsida...Ardi on korduvalt ja korduvalt oma hinnakirja letti ladunud ning kui ikka ei leia, siis küsija suu pihta ei lööda...muidugi juhul kui küsija seda otseselt soovinud ei ole :spin:P
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Vasta