samara armatuurlaud peegeldab

samara armatuurlaud peegeldab

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
w
wigry
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

samara armatuurlaud peegeldab

Postitus Postitas wigry »

Mul on samaral igavene kamm. Pool aastat (suvel nimelt) kui päike kõrgemalt käib, hakkab samara kellade ümber olev platik asjandus vastu esiklaasi peegeldama. Venelased lollid tegid selle ju läikivast plastikust. Ma arvan, et lahendus oleks see kuidagi ära matistada, kuid otsustasin enne nõu küsida. Põhimõtteliselt ei tohiks mina ainuke olla, kellel selline probleem, sest tegu on originaal armatuurlauaga (selle uuema variandiga siis, sest auto aastast 2000). Kõik ettepanekud teretulnud.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

matt must värv... päris huvitav oleks ka peeneteaga kivikaitse :rolleyes
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Matt värv - :)
Kivikaitse - :( , sest kivikaitse ''värv'' on poorne ja kõik tolm ja misiganes mustus läheb sinna sisse ning jääb inetu ning välja seda sealt ei saa...
Endal oli kunagi plastmassporilaud värvitud esteetilistel kaalutlustel...lõpuks oli vaatepilt hoopis hullem kui enne...:cool:
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
d
deben
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas deben »

mina tean et rallikatel just 08 just nimellt kleebitaxe armatuur spets samet riidega üle et ei peegeldax ja minumeelest jääb see wega wiiskas;)
w
wigry
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas wigry »

Jah, sai ka ise sametriide peale mõeldud. Peax veits ringi vaatama, et kus mida pakutakse.
Vasta