kopika ukse tõstuk

kopika ukse tõstuk

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
t
tarmotaa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 22 Okt 2012 19:28

kopika ukse tõstuk

Postitus Postitas tarmotaa »

kas keegi on kopikale kunagi elektrilise tõstuki külge aretanud.Esi ustest käib jutt.olen uurind et 08 ja 09 näiteks müüakse selliseid lisasid.Äkki keegi on nendest sinna midagi sobitand,andke nõu.Endal soov 01 ukse sisse saada 05 klaasid elektriliselt liikuma.
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

t
tarmotaa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 22 Okt 2012 19:28

ukse tõstuk

Postitus Postitas tarmotaa »

Oleks täitsa nõus ostma selliseid tõstukeid kui keegi oskaks aidata leida pood koht inimene kes müüks selliseid asju,kui hind liiga ulmeliseks ei lähe muidugi.
Kasutaja avatar
k6lu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 27 Veebr 2009 09:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2x2101, 2106, Nissan Murano, Fiat Barchetta

Postitus Postitas k6lu »

Veerennist on võimalik tellida. Öeldi, et pole väga töökindlad ja maksavad ulmeliselt palju.

Muidugi kui võtta ühendust meestega kes venest sport jubinaid toovad, ehk nad saavad ka aknatõstukid vähe odavamalt kui veerennist (kui üldse saavad)
Kasutaja avatar
madmur
Foorumi haldaja
Postitusi: 191
Liitunud: 07 Dets 2010 15:02
Asukoht: Tallinn
Autod: 2105
Kontakt:

Postitus Postitas madmur »

Masuuriku ja Jonxi pulmarelvas on seda näiteks tehtud.

Pilt

Pole küll bolt-on lahendused aga ei midagi üle mõistuse keerulist.
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Mu endisele autole suutsin ikka mitu korda elektri aknaid aretada. Viimase variandina pookisin siguli enda süsteemile mootori külge.

Vända külge kinnituva võlli viskasin sealt pleki seest välja. Siis tegin mazda 626 (mingi vanem) akna mootori jaoks kinnituse sinna juurde. Mootori hammasratas vedas siguli trossirulli.

Natuke segane sai aga enam ei ole isegi seda autot kus peal see süsteem oli. Ust ma lõikuda ei tahtnud enda elu ja tervise huvides. Muidugi minul see kõik toimis lühikese klaasiga . Ei tea kas suurega oleks ära mahtunud, aga ei ole ka kunagi pikka klaasi tahtnud.
t
tarmotaa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 22 Okt 2012 19:28

kopika uks

Postitus Postitas tarmotaa »

Kas se pulma pilli ukse tõstuk on lada tõstuk või mingi muu pilli oma,seal veits minema lõigatud ust seest poolt selle ka selline küsimus.Kas kvaliteetne või mitte aga hinna klass huvitaks mind rohkem hetkel.
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

Mul Passat b4 käär tõstukid ees ja mingi mazda lülitid, mis suurt akent jooksutavad. Jube hästi istusid ja ebareaalselt töökindel ja kompaktne süsteem tuli. Mul selle väikse lada ukse sees veel igasugu keskluku vidinad ja suure magnetiga kõlarid ka. lõikasin ja keevitasin ja puurisin vist parasjagu. Ega 1:1 asja ei saa kuidagi sinna.
Pilt
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
t
tarmotaa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 22 Okt 2012 19:28

kopika ukse tõstuk

Postitus Postitas tarmotaa »

Tere.Lahendus leitud,sõbral vene viisa lasin tuua elektrilised tõstukid.Sobib nagu valatult,kõik mis vaja kaasas ilusti pistikud,lülitid jne.Hind muidugi veits krõbe,kaks tõstukit 70euri.Aga asi ikka tutikas eks nad kestavad minu aja kindlasti vastu.
Vasta