Uksepolstrid?

Uksepolstrid?

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Suletud
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Uksepolstrid?

Postitus Postitas Zero »

kas keegi oskab öelda kas 06 uksepolstrid sobivad 05ele:puzzled?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Sobivad.
Uksepolstrid mis ma poest ostsin on ilma aukudeta. Pane millisele Siksile tahad. Ise teed asjade augud sisse.
Vaatasin praegu. Papil on augud sees aga nahal ei ole tehtud käepidemete ja tuhatoosi auke.
C
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

tänud mota!;)
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja motamees
Sobivad.
Uksepolstrid mis ma poest ostsin on ilma aukudeta. Pane millisele Siksile tahad. Ise teed asjade augud sisse.
Vaatasin praegu. Papil on augud sees aga nahal ei ole tehtud käepidemete ja tuhatoosi auke.
Räägi, mis hindadega uksepolstreid üldse pakutakse? Kasutatuid ei taha nagu osta, väega närused on enamasti.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Nüüd nägin isegi ühes poes 200 neid müügil. Komplekti hind oli see. Mustad sellise mustriga kui 06 ja ilma taskuteta.
C
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Tallinnas, Volga poes (Videviku 14 tel: 6452482), uksepolstri hind tänase seisuga 30. oktoober 2003 kell 18:02:
komplekt, must nahk (tekstiili enam ei tehta), pidavat olema universaalsed...
hind: 268.- (krooni) komplekt...:)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Puzup tänan täpse info eest :lol kas neil uksepolstritega on kaasas ka need plastikkatted, mis katavad raami ära? nagu 06-tel?:puzzled
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Minu komplektis neid ääri küll ei olnud.
C
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Need ääred tuleb ikka eraldi osta...hinda nüüd kahjuks jälle ei mäleta...oh irooniat...aga selle paigaldamiseks peab tegema ukse ülemisse äärde päiksed augud, sest see plastäär kinnitub oma nagadega sealt ülevalt ja altpoolt neetidega ukse sisemise pleki külga - selleks seal plekiribad...
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
l
Laurimetall
Foorumi kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Mär 2004 22:34
Asukoht: Tartu(Ihaste)
Autod: Vaz 21061

Postitus Postitas Laurimetall »

Ma otsin kah uksepolstreid ,sest vanad on juba läbivettinud ja kõveraks tõmmanud. Mõtlesin ,et teha vineerist uksepolster ,siis hoiab see ka kõlareid ukse sees paremini kinni. Kellegil uksekäsipidemeid ei ole? 06 le
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Tänud ka hea info eest. Varsti võtan suuna siis selle Volga poe poole.. Enda auto polstrid ka kulunud ja rõvedat värvi(pruunikad). Soovix saada kas läikiv musta või läikiv sinist ukse polsrit.. Huvitav kas selliseid värvi toone müüakse....? Ja kas sobivad ka 01-le?
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Läikiv mustad uksepolstrid ongi Volgas müügil,sobivad kõigile siksidele.
Mina ise ostsin need ja päris ilusad on.
Läikiv sininseid uksepolstreid pole isiklikult küll kohanud,iseasi kas selliseid üldse olemas on.
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

täna käisin küll volga poes, kuid unustasin neid polstreid uurida :( . aga omale teen ise; vineer, moment liim, svamm (poroloon) ja nahk vastavalt maitsele. kuio valmis saan, siis paluks kedagi pildistama :)

EDIT: võimalik, et lõpp tulemus ei olegi poe omadest üle :puzzled , aga teen seda selle mõttega, et inimene õpib oma vigadest ja järgmiseid tehes (uuele autole) saan juba arvestada eelnevalt tehtud vigadega ;)
jahil
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Algselt postitas: effekt
täna käisin küll volga poes, kuid unustasin neid polstreid uurida :( . aga omale teen ise; vineer, moment liim, svamm (poroloon) ja nahk vastavalt maitsele. kuio valmis saan, siis paluks kedagi pildistama :)
Mõtlesin ka algul ise teha, aga sain siin siis teada et ainult 250 eeku lähevad need poeomad maxma.... Ise tegemisega on palju jama ja minu arvutuste kohaselt peax see kallimax minema kui poest ostes. Materjal millega mina kavatsesin polstrid katta oli selline nagu põranda linoleum. Aga kui tahtmist on mix siis mitte. tahax su kätetööd näha, sest usun et ise ma kyll ei suudax poe omadest ilusamaid teha....

Jõudu tööle
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Seda usun minagi et sa ei suudaks poe omadest paremaid teha kuna poe omadel on sinna naha peale veel muster ka tehtud.
Samas isetehtud võib ka päris hea välja tulla:).
Suletud