03/06-e armatuur 01-le!????

03/06-e armatuur 01-le!????

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

03/06-e armatuur 01-le!????

Postitus Postitas berg »

niisiis... sai hangitud armatuur 03 oma. tegin nüüd kellad valgeks, ja värvisin iluliistud ära ja poleerisin armatuuri, ja parandasin natuke, ja sooviks teada, kas keegi teab mis juhtmed tuleb ära muuta, et 03 armatuur 01 elektrisüsteemi pista? kas äkki mingit skeemi liigub? palun aidake :(
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

elektri mured on murtud, aga nüüd küsimus, kas 03 spido tross erineb 01 omast? ma mõtlen ülekande mõttes?
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Trossil ei saa mingit ülekannet olla, see ju üks pikk metall tross, ilma ülekanneteta.
Aja aga tross külge ja kui käimari spido võll ja spido ise korras, siis muutkui tuld.

Spidoka trossidel on osadel ainult see vahe, kui pikk on tross krae suhtes. Aga 01-l 03-l 06-l on need samad, vist 04, 05 ja 07 omad on ses suhtes erinevad. Ükskord proovisin enda omale mingit ja tollel krae ei ulatand krae vindini - aga kuna kogu toiming käis lammari seinalt naela otsast võetud trossiga, siis võis see mosse või millegi taolise oma ka olla.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

huuh... lõpuks ometi enamvähem paigas kogu see jama. hull n**s on sellega. ma tegin esimest korda ja keegi ei aidanud seoses elektriga ja päris närvid läbi võttis asi! igaljuhul spido ei tööta. nagu sõitma hakkab siis teeb lihtsalt neli ringi peale ja siis 4 rinigi lõpus jääb 180 peale:lol! eks selle peab uue kampunnima. muidu tegin kõik puitimitatsioon osad hõbedaseks ja lakkisin ära. suht saiepuuks asi. üritan pildid ka netti visata varsti!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

niih pildid kohal...

Postitus Postitas berg »

eriti viimasepeal tulemus ei ole, sitt printer mul jne. ning paigaldusel tuli veidi värvi maha... kavatsen mingi teemasse kleepsu panna sinna:P

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

hmmm... pikema ajalisel vaatlemisel selgub, et rool ei sula hästi teemasse, nagu kõver makaron... :(
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Hangi 07 rool näiteks.

Muidugi sinu teema juures läheb mingi spordikas paremini. Mul on 07 oma, sobib küll, aga mul rõhuasetus pisut teine. Puitimitatsioon jäi paika ja tahaks õigupoolest parandadagi, liistud värgid tegin kuldsega. Samuti tuleks armatuur silikoonõliga ära töödelda, siis jääb ilusam. Ma pilte ei hakka praegu panema - põlegi teisi - palju asju tahaks veel teha, siis teen korraliku artikli ja tutvustan ehk kodukal. (Siis astun ametlikult klubiliikmeks ka, praegu aint foorumis)

Aga muidu selle hõbedaga täitsa norm. Niimoodi sobivad valged taustad ka paremini, kui tumeda ümbrisega. Samas eriti pimedas sõites hakkab see vist kähku närvidele käima.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

spido ei tööta

Postitus Postitas olaaf »

Kuna ma iseka just vahetasin näidikute plokki ning mul samuti keeldus koostööst spido siis annan head nõu. Elektri osas polnud vist eriti midagi keerulist -paar jootmist (paigaldasin 07 näidikuteploki 05-ele)
1. Lammuta spido laiali ja vaata ega püsimagnet-rootori peale metall koonus/rõngas (see mille küljes vardaga osuti on) vajunud pole. Asi selles,et see vahe rootori ja rõnga vahel on kalibreeritud. Fakt, et spido osuti teeb alguses 4 ringi on väga HALB. Ilmselt on selle käigus osuti tagastusvedru juba lootusetult viga saanud (v.a siis, kui seisma jäädes osuti teist pidi ka 4 ringi teeb -ebatõenäoline). Kardan, et sa võid juba uut spidot otsima hakata.
Muide, kui viga on ainult SPIDOS siis peaks ODO ikkagi jooksma!!!!
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
mati
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Apr 2008 23:37
Asukoht: Kehra
Autod: vaz 2121 niva

Postitus Postitas mati »

Kas keegi peale minu on veel kuulnud (näinud), et 06-le on peale kompunnitud 3 seeria BMW armatuur.
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

vot seda ime tahaks ka ise näha:o

kui saad viska pilte üles
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
d
dpb
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

rullnoka armatuur

Postitus Postitas dpb »

kunagi ühel tondil tartus oli 06-s 3-se bemmi armatuur,paistis küll et pole midagi lõigatud aga võibolla ei mäleta ka enam,igatahes seal sees ta oli...mitsupisshi istmed olid ka sees . minu teada põles see auto ära.:)
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

kui auto värvis oli, siis sai korraks tabletika armatuuri proovitud... suht kena jääks minu arust... eriti ei ole vaja raiuda ka teist... suht hästi istub sisse!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

aga siiski mis juhtmed tulex kuhu pistikusse panna et 011 elektri juhtmestikuga 06 armatuur toimiks???


ma olen ka näinud ühte 011 nõmmel millel oli 3-seeria bmw armatuur sees ja ei paistnud et olex kuskilt saetu midagi .
l
Laurimetall
Foorumi kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Mär 2004 22:34
Asukoht: Tartu(Ihaste)
Autod: Vaz 21061

Postitus Postitas Laurimetall »

Hee mu sõbral kah bmw armatuur sees . Ma isiklikult ei näe selles midagi erilist elektri värgi saab ikkagi kuidagi käima,kuid six on seest nii väike ,et kui panna bmw armatuur ,siis endale ruumi enam ei jää,juhul ,kui ise lühikest kasvu pole . Mulle isiklikult meeldib natuke tuunitud 03/06 armatuur
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Palun...selline näeb välja BMW armatuur 05-e sees...

Pilt
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Suht kole minu arvates,kuid see on ainult minu arvamus.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Kaeba kohtusse kui ei meeldi :lol :lol :lol
See kah ainult minu arvamus :D
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Siksile jäägu ikka siksi osad.... See bmw armatuur on tõesti nõme seal autos.... Endal ka plaan varsti 01 armatuur välja vahetada 03/06 oma vastu.. Huvitav paljudel 01-del veel originaal armatuur jäänud on, sest enamus raffast valib 01-le uuex armatuurix 03/06 oma
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Algselt postitas: Jonx666
Huvitav paljudel 01-del veel originaal armatuur jäänud on, sest enamus raffast valib 01-le uuex armatuurix 03/06 oma
Orginaal sees.....ei ole plaanis välja vahetada :)
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Algselt postitas: Jonx666
Siksile jäägu ikka siksi osad....
No sel juhul hakkaksid enamus rahvast oma autodest asju kahe käega välja kaapima...:lol:lol:lol:lol....ok...ok...rohkem ei mölise :D

P.S. Muide mis sel BMW armatuuril siis viga on?...mulle tundub küll päris viisakas...tehke parem järgi ja siis kommenteerige...;)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Suletud