Tulede toonimine?

Tulede toonimine?

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pvr »

Minu kord on läbustada.

Täna oleksin ühele Omegale küljepealt sisse sõitund, kuna Tartus suht sompus ja udune oli, tolel veel "tuuningu" tuled ja mitte ei olnud seda sea silma näha, süda pexab siia maani. Aga ehmatus hakkab asenduma:flaming vihaga.
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja pvr
Minu kord on läbustada.

Täna oleksin ühele Omegale küljepealt sisse sõitund, kuna Tartus suht sompus ja udune oli, tolel veel "tuuningu" tuled ja mitte ei olnud seda sea silma näha, süda pexab siia maani. Aga ehmatus hakkab asenduma:flaming vihaga.
mis aasta omegast räägid? alates ~92 tuli juba omegale tehase poolt toon tuli.... see on selline kergelt toonitud ja minu arust näeb kena välja. kui seda tuld mõtlesid võiksid teha silma kontrolli kusagil..... järsku silmadega midagi korrast ära:D
jahil
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pvr »

Ausõna pole õrna aimugi mis aasta oma see oli, aga universaal kerega ja mitte eritivana, kuid kindlasti olid need tuled saanud oma nahal "tuuningut" tunda kuna nii tumedat tuld ei teex yxki mõistlik autotehas(:Daga me räägime opelist)
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

pole ammu arvamust avaldanud, aga võtaks nüüd siiski sõna.

ma ei mõista tõesti, milleks on vaja klaase toonida tuledel. Ma saan aru kui veel mõnel on kompleks akvaariumis sõitmise vastu ja toonib tavalised klaasid ära, aga tuled? no olgem reaalsed:
1) see EI TEE autot kenamaks, pigem koledamaks
2) kindlasti paneb see kõva põntsu ka tulede jälgimisele kaassõitjatele, kuna lada originaaltuledki enamjaolt piisavalt tuhmid
3) kindlasti äratab ja ärgitab see rohkem ka seadusesilmasid ning on taas üks asi lisaks mille eest trahvi teha.
4) lõppkokkuvõttes kui vasikavaimustus üle läheb siis on tuled raiskus praktiliselt..

jne jne..

p.s. punkt 1 on nüüd tegelt puht maitse asi, kuid siiski..


revo

super tuunijad ärge nüd maha lööge, mul tööjuures igav ja vaga moraalijüngrite jutt üle korrata.
g
GhostRider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 404
Liitunud: 17 Aug 2005 20:37

Postitus Postitas GhostRider »

Tehno ülevaatlusel ei saa toonitud tuledega läbi

Ma tean kahte jkes on tagasi saadetud
(audil esi suunakad)
(fordil taga tuled)

vb oli neil "liiga hästi" toonitud?!:P
l
lada 1300sl
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas lada 1300sl »

:puzzled esimene kord kui mina toonisin siis panin 3 kihti siis poleks kindlalsti läbi saanud aga nüüd kui tagatuledel 1 kiht ja kõike tulesid hästi näha on siis pole eriti probleeme olnud .....:rolleyes
m
mcsainc
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 04 Dets 2006 19:02
Asukoht: tallinn-tartu
Autod: audi a4

Postitus Postitas mcsainc »

muud sellist tagatulede teemat ei leidnud, nii et kirjutan siia. kas üldse on kunagi tehtud täiesti valgeid 013 tagatulesid? ma mõtlen kogu täiega: suuna- ja pidurituled + see keskmine helkur. omal valge 013 ja valged tuled paistaksid päris isased välja ju. ja õige värvi annaks tulele värvitud pirn.

teine asi veel. kas onud ARKis läheksid väga kurjaks, kui näiteks pidurituledesse ise aretada sisse mingi 20 väga heledat punast LEDi? oleks ju efekti, kui pidurdamise ajal läheb kogu pidurituli ühtlaselt heledalt punaselt põlema.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

millega toonlaki tuledelt maha saab?
kuna ei nitro ega atsetooniga teha ei tohi siis???

ilmselt on lihtsam uued tuleklaasid osta.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
kj
Foorumi kasutaja
Postitusi: 178
Liitunud: 31 Okt 2005 22:35
Autod: BMW E34 TDS, Renault Megane

Postitus Postitas kj »

toonlaki saab maha tuledelt spetsiaalse pihustiga, n2gin kuskil poes myygil motipi oma , umbes 60 krooni maksis vist ;)
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Olkule:
Proovi sellist asja nagu "Bremsen Reiniger" ehk siis piduri-puhastus-vedelikku. Vahet pole ,kas on Würth ,LiquiMoly või mõne muu firma oma.
Haiseb meeletult piirituse järele. Väga tugeva toimega ,autol võtab hõõrumisel iga värvi maha.
Tegutseda tuleb kiiresti ,hea aurustumisega ja tänu sellele omadusele ei suuda plastikut sulatada. Lappi ,millega hõõrud ,ei tohi üle (ettevaatust!) uputada! Kergelt niiskega teed.
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Kuna ka see läheb tulede toonimise/mitte toonimise alla, siis oleks mul 1 küsimus. Nimelt, kas keegi oskab öelda, kust võiks tallinnas hankida 05-e esimesi valgeid tiivapealseid suunatulesi ?
r
RG
Foorumi kasutaja
Postitusi: 209
Liitunud: 05 Sept 2004 14:41
Asukoht: viimsi
Autod: Bmw 750i
Kontakt:

Postitus Postitas RG »

oleks huvi mis lakki täpselt kasutada tuleb ja mitu kihti oleks hea panna kas 1 või 3?
Vanametalli,mööbli,vanatehnika ja kodukraami utiliseerimine
+ 372 50 51 300
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

Algselt postitas: Zero
Kuna ka see läheb tulede toonimise/mitte toonimise alla, siis oleks mul 1 küsimus. Nimelt, kas keegi oskab öelda, kust võiks tallinnas hankida 05-e esimesi valgeid tiivapealseid suunatulesi ?
up
r
RG
Foorumi kasutaja
Postitusi: 209
Liitunud: 05 Sept 2004 14:41
Asukoht: viimsi
Autod: Bmw 750i
Kontakt:

Postitus Postitas RG »

cäike tuulede toonimis õppetus .mida ise kasutasin, et võtad tilga täitsa tavalist auto lakki lisad sinna tilga musta värvi ja lased püstoliga peale tulenus on päris ilus
peab aind olema ettevaatlik et liiga palju kihte peale ei lase läheb muidu liiga mustaks, kui aga pingutasid üle siis on üks varjant : võtad p 2000 liivapaberi ja lihvid märjalt natuke maha ja poleerid tule ära (poleerides tulemus veel ilusam kui lihtsalt lakkides)
Vanametalli,mööbli,vanatehnika ja kodukraami utiliseerimine
+ 372 50 51 300
Vasta