K:Põhja ja kere korrastamine?

K:Põhja ja kere korrastamine?

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
r
riuno2003
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

K:Põhja ja kere korrastamine?

Postitus Postitas riuno2003 »

kui palju maksab tnapäeval yhe auto põhja ja mitte vähe roostetanud kere korda tegemine?
kust saada ja kui palju eest plekid ja kus keevitust? töökojast kyll aga kas oskat5e soovitada :puzzled
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

Ma soovitan sul seda ise teha ... siis kõige odavam ... ostad ainult pleeki ja keevitustraati ,muidugi relaka kettaid ka mida läheb nagu si**a.:)
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

igaüks saab keevitusega hakkama lihtsalt uuri mõnda keevituse algõppe raamartut see pole väga raske.
k
kozy
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kozy »

mnjaa..minugi arust olex kõige õigem sul ise keevitada,see pole üldsegi raske,olen isegi seda teind:cool:
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

eks ta ole harjutamis asi aga vaata et sa karbi õieti lahti lõikad..täpselt sama moodi nagu sul see uus on.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kui sa lased selle kuskil töökojas KORRALIKULT ära teha siis tuleb kindlasti odavam osta teine auto. Ühel kundel olid mossel küljekarbid ja tagumine põll läbi. Plekimees vaatas korra ja ütles umbes 5000EEK. Tavaliselt on ju nii, et 1/3 roostest ainult näha. Ise ka ikke päris raske teha kui pole enne teind. Ma palusin sõbralt abi. See nägi välja nii, et ta käis tihti mind vaatamas ja konsulteeris. Ise tegi ka sitemaid tõid. Kergematega jättis mind omapäi. Mul oli suht vähe auke aga läks ikka päris kaua. Pärast läks roostevastaste keemiate peale mingi 2000EEk. Enne lasin kogu auto alaosa ja põhja liivapritsiga üle. See tõi veelauke nähtavale.;)
C
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

mul kah sama jant et enne tagaratta koobast on kahel pool augud sees, muidu on kere enam-vähem homme või ülehomme läheb keevitamiseks :rolleyes
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja motamees
Enne lasin kogu auto alaosa ja põhja liivapritsiga üle.
palju see liivapritsiga üle laskmine ka maksab??
r
riuno2003
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas riuno2003 »

kui 5k läeb tegemine siis see kyll pole kallis yhe kalli inimese kunagise auto restaureerimine:spin
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja jeejee
Esialgne postitaja motamees
Enne lasin kogu auto alaosa ja põhja liivapritsiga üle.
palju see liivapritsiga üle laskmine ka maksab??
Ise lasin ühe tuttava juures. Ta ütles,et alla 300EEKi tund ei tasu pritsi käima pannagi. Ettevalmistatud auto tegemiseks läks mul 1 tund. Niisiis maksingi tunni eest. Teil võivad tunnihinnad teised olla. Prits oli tööstuslik ja hästi võimas:o
C
l
laios
Suletud kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laios »

Ma aravan et see põhja pleki väänamine on küll kõige lihtsam asi paned ääre kinni ja haamriga aina taod, aga nende tiibade ja karpide paigutus on nati raskem. mul öeldi et mu autu tegemine läheb 6000+ jupid aga
pärast lise tehes läks maksma u700 (keevitusele kellad ja 1 tiib), kuna polnud keevitust ennem käes hoidnud siis algul läks nati raskelt aga noh selle asja õpib ikka kiirelt ära.
Kasutaja avatar
Pets
Foorumi kasutaja
Postitusi: 101
Liitunud: 10 Dets 2002 21:40
Asukoht: Haapsalu
Autod: 21011

Postitus Postitas Pets »

liivapritsiga ei tasu samas väga liiale minna, pärast põrand nagu sõelapõhi, kindlasti pritsida peene liivaga!
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Liivaprits võtab roostes kohad välja. Liialdada pole seal midagi. Ega kõva plekk sõelapõhjaks lähe. Lased kergelt üle--- petad iseennast. Lasta tuleb ikka normaalselt. Kui auk tuleb siis tulgu, pärast paikad ära. Kui ainult augud järgi jäävad siis polnudki auto midagi väärt. Külgede peal tuleb ainult ettevaatlik olla, sest liiv peksab plekki nii kõvasti ja venitab välja. Pärast külg punnisid täis. Kui aga nii juhtub tuleb punn sissepoole lüüa (lohk) ja täis pahteldada. Peene liivaga tööjõudlus jube väike. Ma lasin jämedaga ja tegin tunni ajaga kõik ära.
C
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

mu auto keevitamine (2 lappi, karbid ja paar väiksemat lapikest ) läks 500.- maksma... kõrvalküla mees kah muidugi oli ja mul oli niipalju eeltööd tehtud, et mees tuli ja keevitas aint
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

aga huvitaks ikkagi selline küsimus, palju maksab 01 põhi????
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
s
sixboy
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sixboy »

Mul vaz 2105 ja tal juhiistme juures päris läbi põhi...kudas seda korda teha ja pallu maksaks...kas ise on võimalik seda teha?:rolleyes
s
sixman
Suletud kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sixman »

Kui sul on aega,oskusi,vajalikud vahendid ja natuke raha siis on ikka võimalik.
s
sixboy
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sixboy »

ok...aga kudas seda teha äkki annaksite nõu...ma ei osak...raha olemas natuke ja vajalikud vahndid kah ma arvan....keevitus jne...
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

no mis mõttega foorumis küsida kuidas keevitamine käib ma ei saa aru:sein
roogid seest vaibad ja esiistmed välja, lõikad relakaga roostes tüki välja, lihvid lõikeääred läikima, otsid sobiva plekitüki, mille augule peale keevitada ja hakkadki keevitama. kui sa pole enne seda aparaati kasutanud, siis õpi enne mingeid suvalisi tükke kokku laskma enne kui midagi tõsist keevitama hakkad, muidu ainult augud tulevadki alguses. btw, kui see keevitusaparaat, mille olemasolule eelmises postituses vihjasid on elektroodkeevitus, siis ma sellega ikka põhjaplekkide kallale küll ei soovita minna:(
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
e
ellu87
Suletud kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ellu87 »

Tahaks ka teada,et mis keevitus parem on? Elektrood- gaas? Ja kui terve põhi üle lasta,kas siis võib alumise augulise kihi alles jätta ja lihtsalt selle peale uue keevitada, nii et äärtest paned kinni?
Vasta