P: Salongis miski kärssab...

P: Salongis miski kärssab...

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
b
benner
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

P: Salongis miski kärssab...

Postitus Postitas benner »

tere,
probleemiks on siis see, et kui auto käib kohapeal yle 5 minuti, siis akkab armatuuri vahelt sisse ajama vingu/suitsu taolist asja, millel selline tosooli/õli kõrbahais juures.seda tuleb igalt pool, kõige rohkem aga armatuuri ja esiklaasi vahelt(kõrvalistuja poolt) ja lööb klaasid ka momentaalselt uduseks. kui salongivent tööle panna siiis tuleb muidugi topelt. aga kui teha korra sõit, kasvõi 1km, siis on 5 minutiks rahu jälle..:S soojendusradika kiskusin maha, kuna arvasin seal viga olevat, kuid se paistab tipptopp olevat ja ei leki ka( minuarust:D). samas see suits ei tule yldse naq mingist põlengust..:puzzled
igastahes on mu mõisyus otsas ja tahaks teada mis seda põhjustada võib....
ja teine kyss on, et mis punane tuli see keskkonsoolis on? paremalt tulla siis sig.syytaja-ohutuled-tuledereg.-ja see punane tuli. minul ta ei põle ega pole isegi vilksatades märku and, kuigi pirn uus, samas sõbra 06-el põleb see tuluke kogueg?
Tänud neile kes viitsivad vastata..
Benner
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Algselt postitas: Benner
ja teine kyss on, et mis punane tuli see keskkonsoolis on? paremalt tulla siis sig.syytaja-ohutuled-tuledereg.-ja see punane tuli. minul ta ei põle ega pole isegi vilksatades märku and, kuigi pirn uus, samas sõbra 06-el põleb see tuluke kogueg?
Tänud neile kes viitsivad vastata..
Benner
Sõber sõidab sul siis ehku peale, et kas saab pidama või mitte, kuna see tuli näitab, et pidurivedeliku tase on alla normi.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Äkki see kapoti alt minevad veetorud mis lähevad salongi soendusradika juurde. Et äkki on lõdvikud katki või lahti ja sealt tilgub sumbutile peale ja sealt see hakkab tossama ja salogi jõuabgi.
Ja kas tosooli tase langeb. Vaata kapoti peale et äkki nääb kui hakkab aurama või tossama kusagilt.
a
Allar21
Foorumi kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 05 Mai 2004 22:09
Asukoht: Saaremaa/Salme
Autod: Mazda 626
Kontakt:

Postitus Postitas Allar21 »

vaata karterituulutuse voolikut. kui sul see üldse küljest ära (vähemalt mul oli) siis hakkab tossu sisse ajama.... ma panin siis vooliku ja suunasin selle auto alla ja korras...... Kui ongi see viga siis vaata et voolikusse murdekohta ei teki...mul tekkis ja selle tagajärjel tekkis karterisse surve mis omakorda lõi välja õlivarda:D
b
benner
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas benner »

Algselt postitas: Allar21
vaata karterituulutuse voolikut. kui sul see üldse küljest ära (vähemalt mul oli) siis hakkab tossu sisse ajama.... ma panin siis vooliku ja suunasin selle auto alla ja korras...... Kui ongi see viga siis vaata et voolikusse murdekohta ei teki...mul tekkis ja selle tagajärjel tekkis karterisse surve mis omakorda lõi välja õlivarda:D
alguses oli voolik suunatud põhja alla,mõtsin et selles oli viga, yhendasin ta kylge tagasi, mõtsin et viga kadus....aga ei :S
l
Ladarider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Okt 2005 20:30
Asukoht: Tallinn/Õismäe
Autod: vaz 2103 (1300 SL), mb124 200d

Postitus Postitas Ladarider »

Mul ajab ka kohal siis vingu sisse kui see klapp lahti tehtud mis laseb mootori sooja autosalongi.Pole vaja teha muud kui tõmmata kangi ja sulged sellega klapi!Sõiduajal soovitan jälle lahti teha, sest muidu kaob jalasoojendus ära.Muidugi mul silmnähtavat tossu ei aja, aga vingugaasi lõhna küll...
b
benner
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas benner »

niisiis, siksiga paarutaja naq ma olen, lasin siis eile lumerada ja pöörded kõikse aeg mingi 5-6 tuhat olid ja järsku käis selline nihestav heli sealt ventilatsionnisysteemist läbi, naq oleks midagi sulgenud vms, 3 sekundi jooksul lõi klaasid uduseks ja auto tossu täis, nyyd krt ei saa enam soojendadagi, kohapeal kylma mootoriga niikui käiima paned kohe tossama akkab. ja mida rohkem pöördeid seda rohkem tuleb.nii kui hoogu yle 3-40kmh saan, kõik kaob, kuni vaja jälle seisma jääda...krt rahvas mõtleb et ma grillin autos vist:D
ps. ja see klapp mul ei funksa, et moto sooja sisse lasta, see koguaeg avatud vist, mul ple trossigi:D
kala on selles et see juhtub koguaeg siis kui mul sigakiire on, ykskord oli aega ja kiskusin radika ja kõik maha ja panin ta kapotialla uuesti ringlusesse ja siis krt midagi ei lekkind ega...mõistus otsas...:S
b
benner
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas benner »

tegin katse, kui teha yks korralik piruett kiirusel umbes 40 kmh, siis fyysikaseadustest järeldan , et kusagil midagi liigub, st et piruettiga sain auto tossu täis jällle, naq oleks täis ämber koos kerisega ul salongis ja kui pirueti teen siis ämbrist loksub yle kerisele kus akkab kärrssama...
MIS KALA ON?
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=9147

Siin lehe lõpus on skeem, kuidas miski ühendatud on...endal on ka mingi skeem jahutussüsteemi paiknemise kohta...ainult sisse vaja skännida...kui aeg jõuab, teen ära...
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
b
benner
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas benner »

Algselt postitas: PuZuP
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=9147

Siin lehe lõpus on skeem, kuidas miski ühendatud on...endal on ka mingi skeem jahutussüsteemi paiknemise kohta...ainult sisse vaja skännida...kui aeg jõuab, teen ära...
kuna ma selle soojendusradika korra juba maha kiskusin, siis pole mulle midagi uut selle pildi päält sääl....
tahaks teada kus see õhuvõtt kapotiall on....:S
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Skännin sisse täna kui jõuan...erinevates raamatutes erineva struktuuriga joonised...

PuZuP @ tõmbeteimist vaevatud :lol
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Vasta