Klaas kinnitusest lahti.

Klaas kinnitusest lahti.

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
f
funman
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Klaas kinnitusest lahti.

Postitus Postitas funman »

Kuna tagumise ukse klaas ei töödanud, keritav link käis üles alla siis otsustasin asja uurida. Eemaldanud polstri märkasin, et vaid mingi latt hoiab klaasi üleval, ning julla, mis peaks olema klaasi küljes on lahti. Tundub olevat see julla kunagi klaasi külge liimitud. Niisis küsimus, kuidas saan selle rauatüki klaasi külge tagasi ning kui liimiga, siis millisega ? Teadjad mehed sõna on teil. Ettetänades :)
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

See julla keevitatakse lati külge tagasi ;)
f
funman
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas funman »

Julla on ühtepidi trossi küljes ja teistpidi klaasi küljes. See on sinna liimitud, aga millega ? Kui on ka teisi lahendusi andke tulla
h
Hõljuk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 12 Juun 2004 11:16
Asukoht: Vilj.
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Hõljuk »

Kõige lihtsam on uus klaas osta, kus see julla korralikult küljes.
Lada jupid ei ole nii kallid, et selle jama pärast pead vaevata.
l
lada 1300sl
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas lada 1300sl »

:sein mul omal see asi mõlema taga küljeklaasiga juhtunud algul üritasin tagasi liimida ei saanud, siis mõtlesin et teen kuidagi sinna alla klaasi sisse augu ja siis oh õnnetust klaas lendas hernesteks :kuri sai pandud uus klaas sinna kus oli teist sugune asjandus nagu mis oli seal klaasi all ääre küljes kinni mingi randi vahel ja see töötab siiamaani ilusti teisele poole väänasin pleki U kujuliselt klaasi alumise äära külge ja siis pingutasin poldiga selle klaasi sinna pleki vahele kinni ja siis lasin selle pleki sinna selle värgi külge kinni , mis oli akna külge liimitud alguses töötas küll nüüd on polt järgi andnud ja klaas tuleb sealt vahelt välja aeg ajalt aga kui tagasi sain siis see aken üleval ja seda ma alla eriti ei keri pole vajadust. :cool:
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esiteks: Mis kuradi möla te mehed ajate???!!!??? :sein
Teiseks: Funman, Sa ole hea ja täpsusta mis autoga tegemist on, kuna ei tule seda automarki välja ei Su kasutajaprofiilist, ega ka eelnevatest postitustest...mine tea, äkki räägid mingist ehitussoojakust hoopis, millel ei tule aken lahti...
Kolmandaks: Peale esimeste kolmnurkakende kinnituste pole klaasisüsteemis Ladal miskit liimitud...liikuvate(tõstetavate) akende süsteem on lihtne - all on U-kujuline renn, mis kinnitatakse/tihendatakse akna külge mingist toorkummist riba abil...selle renni küljes on nö. L-liistu tükk, mille ühele küljele kinnitub tross kahe kruvi ja metallitüki abil(tross jääb L-liistu ja metallitüki vahele ja pingutatakse kruvidega...L-liist kinnitub renni külge kolme punktiga (punktkeevitus)...tihtipeale kipub aga see kinnituskoht läbi roostetama ja siis murdubki ta küljest...seega - mis järelduse saab siit teha?: igatahes liimiga ei pane seal midagi tagasi...osta uus renn...maksis ca 30.- kui sedagi...kui ise vahetatud ei saa, siis keegi ikka abistava käe ulatab...asi lihtne, asi loogiline...
Neljandaks: Nüüd kui kõik on järjekordselt puust ja punaseks ette kirjutatud, siis olge head ja kasutage otsingut, sest sellestsamast probleemist on ennegi, ütleme otse välja, SITAKS kirjutatud...
Viiendaks: To lada 1300SL: Kle aga kui sa selle julla sinna panid, siis kas ta selle koha pealt ka nii jäi, sest kui hoopis nii jäi, siis ma paneks ta hoopis sinna kohta kust ta nii oleks... TEE OMAD JÄRELDUSED!!!:sein
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
f
funman
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas funman »

Tegemist on 063 ga
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Postitus Postitas põletaja »

Hmm, Puzup äkki rahuneb maha natukeseks:)
"uuematel" laadukitel on tagumise klaasi kinnitus sinna külge liimitud.
Soovitan sul soojalt otsida mõni vanema tüübi klaas, millel on all servas selline renn pikalt klaasi ümber. Ilusti käitud, võid isegi minu käest peegeltooniga tagumised aknad saada
ostsid siis sõida
l
lada 1300sl
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas lada 1300sl »

Viiendaks: To lada 1300SL: Kle aga kui sa selle julla sinna panid, siis kas ta selle koha pealt ka nii jäi, sest kui hoopis nii jäi, siis ma paneks ta hoopis sinna kohta kust ta nii oleks... TEE OMAD JÄRELDUSED!!!:sein [/quote]

:sein kohe üldse ei saa aru mida sa selle viimase lausega mõtlesid? :puzzled mina lihtsalt mainisin kuidas mina need klaasid uusti korda sain :kuri sul on vist mingi kurk p****s kinni ,et kohe mökitama hakkad :flaming
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

lada 1300 SL!

ÕIGEKIRI! Taheti sulle öelda ,mökitus...
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

mehed kurat mis tüli see nüüd siin keset foorumit käib??????????? MÖLA MAHA!

Igatahes 06 on see pleki tükk klaasi peale liimitud ja seda liimida on suht jama kuna olen proovinud ja ei jää pidama!!! Aga võta mõne vanema sigulli klaasi alumine klamber mis käib klaasile alla äärde kummiga peale lükates ja pane see oma 06 külge ning asi jälle töötab nagu viiskopikat
m
Mahno
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Mahno »

Mul on klaasi alumine renn olemas tegelikult...küll esiklaasi oma.

Usun et kui see korraliku silikooniga klaasi alla serva panna jääb pidama küll.

Kui renni tahad siis helista 53 402624.
Asukoht tallinn.
Renni eest midagi ei taha...aga ise tuled järgi. Kui midagi anda tahad siis võtan muidugi vastu :P
Vasta