K:Originaal raadio eemaldamine

K:Originaal raadio eemaldamine

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
j
jorma
Foorumi kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 23 Juul 2007 10:01
Autod: ziguli 07
Kontakt:

K:Originaal raadio eemaldamine

Postitus Postitas jorma »

On selline probleem et sooviks 03 saada kätte originaal raadiot aga kuidagi ei taha õnnestuda sest on nii ku*adi kõvasti kinni et karadn kui kõvemini kangutan lõhun päris ära .Et kas keegi oskab aidata kuidas see lahti saada .Kas on kuskil mingid kruvid esi plokkil ma mõtlen kus raadio asetseb?
minu tehtud tööd asuvad siin sellel aadrsil._: http://tehtudtood.planet.ee
kui huvi helistage 563389 liivapritsi tööd
keevitustööd 53841815 :)

teen liivapritsi tööd , ja keevitus töösid
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Sa pead kogu keskkonsooli eemaldama. Seal päris palju kruvisid. Kusjuures pööra tähelepanu ka sellele et kindalaeka all mis on see sahtel, seal taga nurgas peaks ka olema mõni kruvi mis hoiab kinni seda keskkonsooli. See originaal raadio on kinni seestpool metall karkassi küljes arvatavasti (mu 06 oli nii)
Uuri seda keskkonsooli ja püa kõik kruvid üles leida, siis peaksid ka maki kätte saama.
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

vähe sellest, et taga metallraam raadiot kinni hoiab - eest kui ära kangutada raadio nupud, peaksid nende alt leidma 2 stepsvõtit vajavat kinnitust. need saad lahti loominguliselt mõeldes (ehk siis kruvikeeraja või mõne muu parima tööriistaga mis parasjagu käes on:D) konsooli hoiab minu mäletamist mööda kinni 5 kruvi - põrandal 2, ülevalservas 2 ja mainitud riiulil oli vist ka üks. see kehtis küll 05-e kohta aga ega 03-lgi neid palju rohkem ei saa olla;)
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Vasta