Kuidas teha põhja roostetõrjet?

Kuidas teha põhja roostetõrjet?

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
n
niva 2121
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Kuidas teha põhja roostetõrjet?

Postitus Postitas niva 2121 »

Tahaks natuke roostega võidelda .
Kui ma põha enam vähem puhtaks kraabin.

Kas siis aitab osta mingeid aerosool krunte ja mõga mida kodus peale lasta (määrida).


Andke nõu:lol
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Autopoes on müüa Motipi bituumen, 5 l purgiga vist, selle saad pintsliga alla tõmmata, aga kui kompressor olemas, siis saad lasta suruõhuga samalaadse aine sinna alla. Autopoodides olemas kõik, hinnad ka väga tapvad pole.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Vaata teemat "väike uurimustöö korrosiooni kaitsest" Kere ja salongi alt.
C
a
aimar
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas aimar »

pane möginale veel krafiitmääret ka hulka ronib vahele häste
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Algselt postitas: aimar
pane möginale veel krafiitmääret ka hulka ronib vahele häste
Mismoodu saab paks mögin hästi ronida?
C
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

Algselt postitas: Kriisa
Autopoes on müüa Motipi bituumen, 5 l purgiga vist, selle saad pintsliga alla tõmmata, aga kui kompressor olemas, siis saad lasta suruõhuga samalaadse aine sinna alla. Autopoodides olemas kõik, hinnad ka väga tapvad pole.
natuke omakogemusi siis: ostsin ben autokaupadest spets materjalid. mingi motip pulverisaatori, mis aluskatteks lasta ja spets mögla ka, mis peale panna. tegin autopõhja ühe poole puhtaks, lasin veel terasharjaga läikima. pihustasin peale aluskatte ja lasin kuivada (ilus ilm, õige temperatuur jne). seejärel panin pintsliga peale põhjapigi või möga või kuidas iganes seda nimetada. lasin veel kuivada ja läksin tolmuse tee peale sõitma. auto nägi alt briljantne välja.
2 kuud hiljem on tulemus selline: kõik on roosteniresi täis. tähendab, kogu mu töö roostetab ja mitte vähe! need poes müüdavad asjad pole mitte midagi väärt... iseasi, kui kompressoriga peale lastavad midagi teevad:(
i
isasander
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas isasander »

mingi pigi värk on ka ju
k
Kutsa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 176
Liitunud: 15 Veebr 2004 09:34
Asukoht: Keila
Autod: MB W123, BMW e46,e30 ja GAZ 24
Kontakt:

Postitus Postitas Kutsa »

ma tahtin kah seda bitumeni panna aga siis mulle öeldi et see pidi vee alla võtma kuidagi moodi seda ei saanudgi aru:yllatunud
w
wax
Foorumi kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 13 Mär 2002 10:16
Asukoht: Tallinn/Võru
Autod: Ladasid enam pole
Kontakt:

Postitus Postitas wax »

Originally posted by laizktegin autopõhja ühe poole puhtaks, lasin veel terasharjaga läikima.
..................................................
2 kuud hiljem on tulemus selline: kõik on roosteniresi täis. tähendab, kogu mu töö roostetab ja mitte vähe! need poes müüdavad asjad pole mitte midagi väärt...
Kuule kui sa halja metalli peale bituumeni lased, siis otse loomulikult läheb see roostetama. Metall tuleb ikka ära kruntida ja värvida ning alles siis kukkuda mökerdama! :cool:
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Algselt postitas: wax

Kuule kui sa halja metalli peale bituumeni lased, siis otse loomulikult läheb see roostetama. Metall tuleb ikka ära kruntida ja värvida ning alles siis kukkuda mökerdama! :cool:
Nüüd on tema auto all niimoodi tehtud.
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

Algselt postitas: wax
Originally posted by laizktegin autopõhja ühe poole puhtaks, lasin veel terasharjaga läikima.
..................................................
2 kuud hiljem on tulemus selline: kõik on roosteniresi täis. tähendab, kogu mu töö roostetab ja mitte vähe! need poes müüdavad asjad pole mitte midagi väärt...
Kuule kui sa halja metalli peale bituumeni lased, siis otse loomulikult läheb see roostetama. Metall tuleb ikka ära kruntida ja värvida ning alles siis kukkuda mökerdama! :cool:
vot tagant järgi olge jah targad, aga kui müüja sulle suurte silmadega otsa vaatab ja räägib, et halja metalli peale lase seda pihustit (krundi eest ja rooste vastu, täpselt selle mastiksi aluskatteks tehtud), siis oleksite ise sama moodi ämbrisse pannud!:mad:
Vasta