tagasild vist kõver

tagasild vist kõver

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Vasta
a
Anonymous
Foorumi kasutaja

tagasild vist kõver

Postitus Postitas Anonymous »

Autoks on 2104 1,7i ja aasta 96.
Panin juba ammu tähele ,et tagasild ulub natuke,eriti kiirusel yle 100 km/H. No vot ja nyyd söitsin ise teise autoga selle auto taga ja vaatan et auto jookseb nagu koer parem kylg natuke ees. Vaatasin siis alla ,köik vardad on sirged ja yhepikkused ja puksid korras.Nii ,et yle jääb siis ainult ,et sillakorpus on kõver.Mõtlsein ,et vahetan kogu silla ja nyyd mõtlen nendest ylekandearvudest, et neid on ju erinevaid.
Kas keegi teab erinevate ladade ylekandearvusid,et mis lada silla ma sinna vöiksin pista?
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

No sa võid ju uue silla sisse panna vana silla difri. Sul muidu tagarehvid rattakoobastest mõlemad võrdsetel kaugustel?
a
Anonymous
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Anonymous »

aga see vana difer ulub natuke, sellepärast ma vahetaks ka selle ja vasak tagaratas on silmaga näha natuke viltu all.
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Äkki on hoopis esisild paigast(sellepärast külg ees) ja tagadiffer lihtsalt häälitseb.Sellele mudelile sobiva diffriga(ülekandearv 3,9) silda,sul annab otsida.Odavam on see differ remontida.Siin foorumis ju keegi hõikas välja,et teeb diffrid korda 100% garantiiga.Poes maksab selline differ uuena 3000kr,mina müün 1300 aga garantiid ei anna.
Muide häälitseda võivad ka poolassilaagrid.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
a
AaClub
Foorumi kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 13 Nov 2003 22:54
Asukoht: Tallinn Liiva
Kontakt:

Postitus Postitas AaClub »

Tre ,kui vahetad siis aint silla korpus vaja vahetada see on tavaliselt põhjuseks. Aga sellest nüüd küll auto viltu jooksma ei hakka. Üldjuhul muutuvad kõveraks sillal vaid kaldenurgad aga seda pole silmaga nüüd küll märgata . Ma võin mürki võtta ja väita et 85% ladadel on sillad kõverad, seda sellepärast et nad nats vale konstruktsiooniga ja pehmest materjalist. Aru saab sellest kui silla otsa simmekad hakkavad lekkima! See mitte simmekate kehvast kvaliteedist pole tingitud vaid pehmest silla konstruktsioonist, vahetad simmekad ära mingi aja pärast sama jama taas. See tähendabki et sild on ää vajunud ja kõver. Kontrollida saab seda aint siis mudugi kui kogu silla seest puhtaks kisud ja ühest otsast teise otsa vaatad läbi tyhja korpuse. Kui kõik rõngad (augud) ühtivad ja on samade vahedega siis sild korras kui ei siis kõver.:cool:
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

hmm see sild paremal pool on sellest et känd kõver
oli endal sama jama, see väsib ära aastatega, eriti aitab selle lõhkumisele kaasa "kaabetamine" ja muul viisil rallitamine

aitab see, et sild vaja taas paika rihtida ja känd tugevdada
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
a
Anonymous
Foorumi kasutaja

Postitus Postitas Anonymous »

Ei ole veel olnud aega sellesse värkki põhjalikumalt syveneda ,kui ainult visuaalse vaatluse teel.Tundub et vasak
pool lekib kyll natuke,aga jah ratas on tõesti silmaga näha veidsa vilttu all ja loksub ka veidsa ,aga mitte palju.
Kas keegi oskab täpselt öelda ,erinevate ladade ylekandearvusid,siis on näha kas mõne teise mudeli differ ka istub,Ja ma arvan ,et midagi ei juhtu ju kui ma veits aeglasema või kiirema reduktori sinna panen.
Ja keegi võiks seletada misasi see "känd" on?:)
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

http://www.hot.ee/lada2102/tagakand.jpg

see vedru ees olev jurakas

selle külge kinnitub silla diagonaaltala
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Vasta