hooratas, elektrisüsteem

hooratas, elektrisüsteem

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
s
slikk
Suletud kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

hooratas, elektrisüsteem

Postitus Postitas slikk »

alususeks, tean et see ei sobi siia valdkonda, aga mujal eriti ei vastata.
probleem nimelt selline:kas raplamaal keegi teeks hooratta kergeks, ja palju maksab valmis hooratas, sedasi, et ise ei pea viima.--------------------
elektrisüsteem:tõsine probleem:asi nimelt selline, et vahetasin armatuuri ja peale seda kuskil lühis.armatuuri vool ei jõuagi. täpsemalt on 2 küsimust: kuidas teha otse elektrisüsteem, mitte läbi süüteluku. kas nii on võimalik et + juhe tuua akust süütepooli? ja veel 1 küsimus: seletage, kuidas käivad akunäidikul, temperatuurinäidikul,tahomeetril ja õlirõhul juhtmed külge. ja kas 01-le on võimalik 06-e tahomeetri järgi panna?:( suh tõsised probleemid. ette tänades slikk.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

hooratta leidmiseks kasuta otsingut!!

06 näidikud sobivad ka 01.
süüdet niisama otse süütepoolile anda ei saa. Tavaliselt pannakse 2 nuppu. süüde ja starter. starter tehakse veel sõltuvaks akutulest, et mõni loll ei saaks sõidu (töötava mootoriga) starterit anda..

kui on konkreetne huvi siis:
olaaf@hot.ee
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
s
slikk
Suletud kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas slikk »

aga kuidas see süüde siis läheb?kuskile peab ju see + juhe minema(süütesüsteemi).Mul endal on küll ladade elektriskeem, aga sealt küll aru ei saa, kuidas tahokas käib.--abi ikka oodatud--olgem detailides täpsed:D
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kui sa skeemi lugeda ei oska siis on sind ka väga raske õpetada. Mingid algteadmised peavad ikka asjast olema. Siis saab ka suuniseid anda.
Süüte skeem ja muud on skeemi peal kõik kenasti näha. Otse aku pealt ei saa süüdet sisse viia kuna kuidas sa auto siis seisma ätad. Ühes teises teemas just kirjutasin et tahhokas saab miinuse süütepooli miinus klemmilt. Tahhokal peab ka pluss peale joosksma.
C
éze
Foorumi kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 04 Dets 2003 19:39
Asukoht: Tartu
Autod: VAZ 21063 1985a.
Kontakt:

Postitus Postitas éze »

mine vaata , see on liiga suur pilt et siia panna ja seega panen lingi
http://www.zsiguli.hu/images_3/2101_kapcsolas2en.jpg
s
slikk
Suletud kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas slikk »

ok suured tänud teile, eriti eze'le. see tõesti hea skeem. ma oskan skeemi lugeda küll, ma peaaegu tervele autole elektrisüsteemi ära pand, ainult mitte armatuurile. minu skeemi probleem oli selles, et see must valge ja ilgelt vana ka juba. sealt oli suht võimatu tähtedest aru saada.:)
Vasta