03 karpa 01-le

03 karpa 01-le

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
r
rz
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

03 karpa 01-le

Postitus Postitas rz »

Kuna sain endale 03 karpa siis tahaksin selle 01 peale panna, tekkis aga küsimus mis teha selle el. klapiga seal, kas vaja sinna vool peale vedada või mitte? Sellel 03 karpal on ka veel mõned vooliku otsad, kuhu mul miskit panna ei ole, kas peaksin need kinni panema?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Aku laadimise tule relee klemmi 87 või 86 (oranzi värvi sillaga juhe) alt saad vajaliku voolu selle tühikäigu elektriklapi jaoks.
Mittevajalikud vaakumotsad tuleb sulgeda.
C
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

kui sul on 01 peal vana weber tüüpi karburaator . Siis jätagi see sinna peale kõike töö ja lollikindlam :bouncing
r
rz
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rz »

Mul seal 2105-******-20 peal aga sellega pean kulu meeletu aga ka minek kohutavalt hea (võrdne oli 91. aasta 1,6 golf 2-ga) ei taha seda karpat tuksi keerata, seda hea riiulist siis peale visata kui teisi lüpsta vaja :spin Niisiis panengi selle 03 karpa peale vast see ikka ökonoomsem kui eelmine 20l/100km.
r
rz
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rz »

Tekkis siin selline küsimus et kuhu poole peab seda segu kruvi keerama et segu lahjemaks läheks (sisse või väljapoole) Selle hääle järgi ma küll aru ei saa aga kõik märgid näitavad et segu liiga rikas.
Vasta