karbuss ei hoia tühi käiku

karbuss ei hoia tühi käiku

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
a
andres
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 18 Okt 2008 19:37
Asukoht: Jõgeva/Tallinn
Autod: lada 21063

karbuss ei hoia tühi käiku

Postitus Postitas andres »

Tere kõigile.
Selline probleem, et mul on mingi 01 kabuss, mis ei hoia tühi käiku. Puhkusin ja puhastasin atsetooniga läbi tühikäigu reguleerimis tüüsi (pesin samuti ülejäänud tüüsid ja kanalid), aga edutlt. Milles võiks probleem olla?
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

või ei ole radikas jahutusvedelikku?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Esialgne postitaja Andres
Tere kõigile.
Selline probleem, et mul on mingi 01 kabuss, mis ei hoia tühi käiku. Puhkusin ja puhastasin atsetooniga läbi tühikäigu reguleerimis tüüsi (pesin samuti ülejäänud tüüsid ja kanalid), aga edutlt. Milles võiks probleem olla?
karpa kulunud ilmselt. jah karpa ka kulub :)
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

No viga ilmselt ikka vales reguleeringus. 01-el ju seguklappi keeratakse lahti. Kui muidu mootor töötab siis nii kulunud see olla ei saa et üldse ei töötaks. Kulumisel lihtsalt muutub ebaõkonoomseks.
Ei tea ju kui suur asjatundja sa oled. Kasuta kellegi targema abi. Kui sellel samuti regull ebaõnnestub siis juba võib karbussi vahetuse peale mõelda.
Raskete diagnooside korral saadan ikka kliendi mõne teise lukksepa juurde ka. Ennem kui teine oma arvamuse avaldanud ei luba minu diagnoosist rääkida. Siis arvamus objektiivsem. Kui sellel sama jutt mis mul siis alles osa vahetusse. Muidu võib eksimine kerge olla tulema. Ja kui jupp maksab 8 000 nagu siin paar korda on olnud siis küll eksida ei taha.
C
Vasta