mes düüsed 1.2 l mootorile

mes düüsed 1.2 l mootorile

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
k
krl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 19 Sept 2008 15:38
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2106
Kontakt:

mes düüsed 1.2 l mootorile

Postitus Postitas krl »

mis düüse mõõdud võiks panna 1,2L mootorile et oleks hea minek. surveasteton natuke tõstetud ja sportsumps on ,ning hooratas on veits kergemaks tehtud :sein
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Arvan, et mootorile ei ole düüse vaja. Karburaatorile ehk. Ja eks see asi sõltub ikka konkreetsest karburaatorist ja ka mootorist. Erinevaid võimalusi on palju. Soovitaks kasutada selliseid nagu on ette nähtud.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Esialgne postitaja krl
mis düüse mõõdud võiks panna 1,2L mootorile et oleks hea minek. surveasteton natuke tõstetud ja sportsumps on ,ning hooratas on veits kergemaks tehtud :sein

Eks see oleneb ka sinu rahakotist kui palju bensu jõuad sisse kallata. :)
Tavaliselt see katseeksitus meetodil käib. Kindlasti on ka mingid protsendid kui palju võib õhk/bensiini düüs erineda, aga mina pole leidnud. Mine Lada poodi osta üks ports düüse kokku 5.-/tk.

Mul forssimata mootor, peal (2105 1,3l)
I kamber: bens 125, õhk 170.
II kamber: bens 162, õhk 150.

PS! Kui katsetad, siis peale natukest sõitmist võta küünlad maha ja vaata üle. Sealt näed ka kas saab liiga palju bensu.

Mina sain peale katsetusi uued küünlad osta.
k
krl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 19 Sept 2008 15:38
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2106
Kontakt:

mul 05 karpa-

Postitus Postitas krl »

sel on
I lõõr bens 107 õhk 170
II lõõr bens 162 õhk 170

Minekut on kuid proovin ehk nende düüsedega mis sa soovitasid. Olemas on mul ka nissan sunny bensudüüsed mis sobivad siksi karpsi aga neid vist ei tasu proovidagi sest need on juuspeened. Vastavalt siis 94 ja 135
Vasta