Tühikäigul sureb mootor välja?

Tühikäigul sureb mootor välja?

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
s
siksivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Tühikäigul sureb mootor välja?

Postitus Postitas siksivend »

tere mul on 86 aasta 04 kas keegi oskab ütleda mis võib viga olla kui tühikäigul sureb välja kui klapp kinni lükata ja mootor on piisavalt soe . ja mis pidi peavad olema karburaatoris düüsid kummal pool on väiksema auguga
r
reljo86
Suletud kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reljo86 »

peasegukambril on väiksema läbimõõduga düüsid
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Ei sedasi nüüd ka pole,vastavalt tüübile ise moodi.
Aga kui välja sureb on tühikäigu tüüs umbes.See asub karpa paremalküljel
56506878
s
siksivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas siksivend »

äkki oskab keegi ütleda kus see tühikäigu tüüs asub ma pole just eriti suur asjatundja
l
Laurix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Mai 2002 15:09
Asukoht: Harjumaa
Autod: M400/1 Omega2.4
Kontakt:

Postitus Postitas Laurix »

Aga kui välja sureb on tühikäigu tüüs umbes.See asub karpa paremalküljel
vaata karpa paremat külge
:rolleyes
põlluralli rules
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

no soovitan juba kõik düüsid läbi puhuda, ja karbuss muust sitast puhtaks teha, ja ära unusta paigaldamast besiini filtrit, kui sul seda veel pole!
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kui kahtlustan mingi düüse ummistust siis teen käega vaakumit kõigepealt. Võtan maha õhupuhasti kaane. Mootor käima ja põõrdesse. Suurtel põõretel panen käe õhuvõtu augu peale ja hoian kuni põõrded langevad. Enne päris sismajäämist lasen lahti et mootor saaks uuesti käima hakata. Nii teen paar korda. Enamus prahti imetakse niiviisi düüsedest välja kui seal midagi on. Karpas on selline vaakum et käe tahab sisse tõmmata rääkimata purudest. Kui see ei aita alles siis karpa lahti.
C
s
siksivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas siksivend »

ma proovisin nii nagu soovitasite aga see ei aita karbuss oli sitta täis küll aga ei midagi ikka sureb välja kui klapp kinni lükata . see jama algas siis pihta kui ma sõitsin vahepeal 92 ga siis hakkasid klapid hirmsasti klõbisema äkki on sellega midagi seoses praegu on bensiini kulu ka meeletu muidu sain 8 liitriga 100 kilti sõidetud aga nüüd ei saa 10 gagi seda maad läbitud mis kurat autol viga on
s
slikk
Suletud kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas slikk »

äkki on tase madal(ujukil) ja läheb palju bensiini raisku.Bensiil tuleb sisselaskekollektrorist sealt nõelast välja ja lendab põhimõtteliselt vastu maad.
sellised probleemid on loomulikud vanadel autodel. muideks ma lugesin kuskilt, et vene autod on 30 korda vähem töökindlad, kui läänekad.
m
MarT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 26 Apr 2008 15:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas MarT »

keera tyhikäigupöördeid suuremaks
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja slikk
äkki on tase madal(ujukil) ja läheb palju bensiini raisku.Bensiil tuleb sisselaskekollektrorist sealt nõelast välja ja lendab põhimõtteliselt vastu maad.
sellised probleemid on loomulikud vanadel autodel. muideks ma lugesin kuskilt, et vene autod on 30 korda vähem töökindlad, kui läänekad.
See on nii haige jutt et oleks võind kirjutamata olla:regan
C
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Esialgne postitaja motamees
Esialgne postitaja slikk
äkki on tase madal(ujukil) ja läheb palju bensiini raisku.Bensiil tuleb sisselaskekollektrorist sealt nõelast välja ja lendab põhimõtteliselt vastu maad.
sellised probleemid on loomulikud vanadel autodel. muideks ma lugesin kuskilt, et vene autod on 30 korda vähem töökindlad, kui läänekad.
See on nii haige jutt et oleks võind kirjutamata olla:regan
Mota nii kuri? Minumeelest on sellist "haiget"juttu siin foorumis suht tihti, samuti totaalselt lolle kirjavigu. Aga kui vaadata postitajate iga siis on see ju arusaadav. Mina igaljuhul vaatan sellistest postitustest lihtsalt mööda ja ei lase ennast häirida kuigi vahel tahaks ka mõne kurja sõna öelda.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Võib olla oli mul tuju lugedes vilets. Aga see oli eriti nõme. Selles tükis pole ju ainsatki iva (tõde) sees.
Kirjavigu ma ei vaata üldse. Ma ise ei viitsi ka komasid panna. Siis arutle kus ja kas ikka õige. Mõte läheb raisku.
C
Vasta