Lada 21079 130hj, Lada 21059 140hj ?????

Lada 21079 130hj, Lada 21059 140hj ?????

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
m
marqs007
Suletud kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Lada 21079 130hj, Lada 21059 140hj ?????

Postitus Postitas marqs007 »

Terekest kõigile . Ärge pahandage kui midagi valesti tegin või teen kuna just logisin esimest korda sisse. Ma olen juba mitu päeva Lada 21074 1600 SL omanik ja arvasin ,et mul on 07 parim mudel kuid võta näpust . Kas keegi oskab selgitada MIS PAGANA ASI ON
LADA 21079 130 jõudu????:mad: Mootori kubatuur ja tüüp on ka imelikud? Ma olen küll mootorieid teinud kuid seda kuulen esimest korda. On veel 21059 140 jõudu st.veel jõhkram . Äkki keegi teab midaskit. Kuna plaanin mootorit kõvemaks teha siis ootan vastuseid.Äkki saab sealt mingi toreda asja teada. Muideks inf pärineb http://www.autonet.ee/kataloog/index.php?mark=287
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Müstika...millisel ladal on veel nähtud 650 ccm mootor...kui siis, siis on sinna võib-olla mingi bike'i mootor vahele aretatud...see on küll minu arust ainus hetkel mõeldav lahendus...no offence:puzzled
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
m
marqs007
Suletud kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marqs007 »

Mootori tüüp W 2:puzzled:puzzled:puzzled Mida k***t see tähendab?
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Ei tia kas see on just see aga nüüd paar aastat tagasi tuli uus mootoritüüp välja, just nimelt W. Praegu kasutatakse neid uutel Passatitel. Ja see 2 seal tähendab vast kahte silindrit.
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

seal lehepeal et 21013 oli tootmises kuni 84 aasta, ma ei tea mul küll on 87 aasta oma:cool:
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esialgne postitaja Acid
Ei tia kas see on just see aga nüüd paar aastat tagasi tuli uus mootoritüüp välja, just nimelt W. Praegu kasutatakse neid uutel Passatitel. Ja see 2 seal tähendab vast kahte silindrit.

Mootoritüüp W nimetus tuleb silindrite asetusest...kui V8 silindrite asetus tuleb tähesr ''V''...siis W12 tuleb ''W'' tähe kujulisest silindrite asetusest...et siis silindrid on asetatud 4 kaupa ritta ja read on nii, et esimene on sirgelt nagu ridamootritel ja teine ja kolmas rida on teatud nurga all siis vastavalt paremale ja vasakule...et noh kui keegi aru ei saanud siis ega ma ka paremini seletada ei oska...
Aga W2=?, sest jääb nagu puudu silindreid et W asetusega mootrit kokku saaks...aga seda juhul kui on ikka mõeldud seda mida minagi mõtlen...mo offence:D
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
m
marqs007
Suletud kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marqs007 »

Kuid kiirendus on märgitud 9 sek sajani:o
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Noh kui nyyd lähtuda sellest, et äkki on ladale peale pandud mingi bike'i mootor, siis vist ei ole ju imestada...bike ise läheb juba mingi mõne sekiga sajani ju ja kui nüüd arvestada kui palju on lada kere raskem siis vist nii ta tulebki...muidugi juhul kui ikkagi on tegemist tsiklimootori teooriaga...no offence:)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Sellest oli ju juttu ka varem, W2 tähendab kahekambrilist wankelmootorit ehk siis rootormootorit
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas autopedeenn »

wankelmootor jah noh!
clicki siia
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esialgne postitaja sigle
Sellest oli ju juttu ka varem, W2 tähendab kahekambrilist wankelmootorit ehk siis rootormootorit

Kurat see ei tulnud mul küll esimese raksuga meelse...ladadel ju muidugi vankelmootorid peal...vähemalt mõnel...sorry
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Esialgne postitaja PuZuP
Esialgne postitaja Acid
Ei tia kas see on just see aga nüüd paar aastat tagasi tuli uus mootoritüüp välja, just nimelt W. Praegu kasutatakse neid uutel Passatitel. Ja see 2 seal tähendab vast kahte silindrit.
Mootoritüüp W nimetus tuleb silindrite asetusest...kui V8 silindrite asetus tuleb tähesr ''V''...siis W12 tuleb ''W'' tähe kujulisest silindrite asetusest...et siis silindrid on asetatud 4 kaupa ritta ja read on nii, et esimene on sirgelt nagu ridamootritel ja teine ja kolmas rida on teatud nurga all siis vastavalt paremale ja vasakule...et noh kui keegi aru ei saanud siis ega ma ka paremini seletada ei oska...
Aga W2=?, sest jääb nagu puudu silindreid et W asetusega mootrit kokku saaks...aga seda juhul kui on ikka mõeldud seda mida minagi mõtlen...mo offence:D
:puzzled
Aga kuidas siis W8 olla saab (uutel Passatitel on) :puzzled
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esialgne postitaja Acid
Esialgne postitaja PuZuP
Esialgne postitaja Acid
Ei tia kas see on just see aga nüüd paar aastat tagasi tuli uus mootoritüüp välja, just nimelt W. Praegu kasutatakse neid uutel Passatitel. Ja see 2 seal tähendab vast kahte silindrit.



Mootoritüüp W nimetus tuleb silindrite asetusest...kui V8 silindrite asetus tuleb tähesr ''V''...siis W12 tuleb ''W'' tähe kujulisest silindrite asetusest...et siis silindrid on asetatud 4 kaupa ritta ja read on nii, et esimene on sirgelt nagu ridamootritel ja teine ja kolmas rida on teatud nurga all siis vastavalt paremale ja vasakule...et noh kui keegi aru ei saanud siis ega ma ka paremini seletada ei oska...
Aga W2=?, sest jääb nagu puudu silindreid et W asetusega mootrit kokku saaks...aga seda juhul kui on ikka mõeldud seda mida minagi mõtlen...mo offence:D
:puzzled
Aga kuidas siis W8 olla saab (uutel Passatitel on) :puzzled

Noh näitex nii: keskel reas kaks ja kummalgi äärel kolm...3+3+2=8...aga ega see väide ka nüüd sada protsenti vettpidav ei ole...no offence:)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

seal on mainitud ka mingeid diiselmootoreid:puzzled
m
marqs007
Suletud kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marqs007 »

SIIN
:spin:P:spin:P on täielik vastus küsimusele mis ma teema alguses esitasin -lõpuks leidsin. Paistab et neid haruldusi on päris palju tehtud.
http://members.rogers.com/sofronov/Cars ... otary.html

:cool::cool::cool::cool::cool:
Joudu ja aitäh vastamast.
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas autopedeenn »

passatil peaks nii olema, et 2-15kraadi-2-75kraadi-2-15kraadi-2
kraadid v6ibolla panin nats mööda, a p6him6tteliselt on 2-2-2-2 ja keskel on suurem nurk, kui äärmiste vahel.
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Esialgne postitaja sigle
Sellest oli ju juttu ka varem, W2 tähendab kahekambrilist wankelmootorit ehk siis rootormootorit
:) mõtlesin, et siit teemast midagi tarka ei tulegi ja naersin siin omaette, et keegi ei tea mis mootoriga tegu on:D , aga ikka on mõned teadjamad inimesed ka siin. tubli:cool:
jahil
k
krl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 19 Sept 2008 15:38
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2106
Kontakt:

vastus selele küsimusele

Postitus Postitas krl »

See ju vazi WANKEL (ehk rootor) mootor.
Venemaal need on üsna haruldased ja kunagi ammu miilitsa ja kgb erimudelid
Vasta