Lada kepsud ?

Lada kepsud ?

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
e
etk
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Lada kepsud ?

Postitus Postitas etk »

Nii, käsil mootori remont ja avastasin, et kepsudel pole õliavasid alumises osas, (nende avade kaudu piritsitakse õli silindri seinale). Paanika sellepärast, et leidsin ühe põhjaliku lada remondi raamatu, ja seal oli kepsu pilt, millel need avad. Kahjuks ei olnud seal ava mõõte. Kui kellelgi vedeleb vanu kepse ja avastate need avad, siis mõõtke läbimõõt ära ja andke teada !
h
hellzix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Mai 2003 13:08
Asukoht: Lõuna Läänemaa
Autod: 85a. 21061

Postitus Postitas hellzix »

Paanikakst pole põhjust.Pane saale sisse ja mingit auku pole.Kui on auk kust tuleb õli surve?Auk on kepsude tasakaalustamisex.Hülssi(silindrit)õlitatakse paiskõlitusega.
Sinu jaoks on see ainult Ziguli.
NEEGER

http://www.isms.ee/in.php?id=sly
e
etk
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas etk »

:o
sry, vot selle peale ma ei tulnudki. Suured tänud!
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

ostsin oma ladale ka uued kepsud ja tõesti õli augud puudusid. Minu masinal õlitus väga tähtis suurtel pööretel. Otsustasin panna vanad kepsud sest neil oli olemas õliaugud. Ei julgenud riskida. Ilma õliaukudeta kepse mina ei poolda. (täielik saast) Aga jah neid on võimalik sinna puurida kahjuks ei oska mina seda läbimõõtu õelda. Pane parem vanad kepsud sisse tagasi
e
etk
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas etk »

jep, see jutt on õige ! Aga need ongi vanad kepsud. Kahjuks ei mäleta mis kepsud praeguse mootori sees on. Kui kellelgi on selliseid kepse käepärast kus need avad sees, paluks teada anda !
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Minul on sellised kepsud olemas!Ja see auk üleval saalte peal peab olema ja suunaga sõidu suunas.Selle augu kaudu tuleb õli mööda kepsu säärt üles ja õlitab kolvi sõrme.
56506878
Vasta