sportnukkvõll

sportnukkvõll

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
s
streetrace
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

sportnukkvõll

Postitus Postitas streetrace »

äkki keegi teab kust leiab ladale sportnukkvõlli???saaks auto paremini liikuma!;)
a
asjamees
Foorumi kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 11 Jaan 2003 21:39
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas asjamees »

ainult sportnukk ei tee mootorit võimsamaks ega kiiremaks. Mootoril peab vähemalt surveaste olema 10.5 et sportnukk tööle hakkab korrektselt. Muidu seda sinna pole mõttet toppida, aga kui ikka soov on siis pöördu mõne rallisõitja poole. näit Mätik tal peaks küll mõni nuka kusikil vedelema.
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Esialgne postitaja asjamees
ainult sportnukk ei tee mootorit võimsamaks ega kiiremaks. Mootoril peab vähemalt surveaste olema 10.5 et sportnukk tööle hakkab korrektselt. Muidu seda sinna pole mõttet toppida.
Seleta palun lähemalt, sinu poolt väidetu ei ole kuidagi kooskõlas teadmistega mootoritest.
t
Ted
Foorumi kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Juul 2002 01:16
Asukoht: Tallinn
Autod: seven replica

Postitus Postitas Ted »

lugege autolehte nr 5/03. seal on kõik kirjas.
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Asjamehel on õigus, kui panna mootorile ainult sportnukk, siis sa ei saa kunagi seda mootorit ilusasti käima ja teed asja ainult hullemaks :P
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Kui oleks nuki tahtjaid rohkem ,siis sobitaks tutvust ühe tegelasega kes teeb Ligurile võlle.Kuid suhteliselt kallis lõbu on.Aga ma kujutan ette et 1500 krooni juures on need hinnad.Mul omal ka üks jäme võll olemas.
56506878
s
streetrace
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas streetrace »

see on selge et paljast nukist ei aita aga tahtsin lihtsalt teada kust saab ja paljast surveastmest ka ei piisa...:P
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Make a trip to Põlva ja saad valida 5nukka vahel ja 1000 kuni 2700 kroonise summa vahel:spin

või 05279359
s
streetrace
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas streetrace »

see on normaalne vastus seda mul vaja oligi mitte mingit jama juttu surveastmest,tean täpselt mida mul vaja läheb,et sportnukk peale panna!thanks:bouncing
Vasta