karburaatori jama/reguleerimine

karburaatori jama/reguleerimine

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
l
ladaman
Foorumi kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 13 Juul 2016 10:25
Asukoht: Viru-Nigula vald, kabeli küla
Autod: lada

karburaatori jama/reguleerimine

Postitus Postitas ladaman »

Tervist!

Jama siis selline: alguses külmast peast töötas kohapeal ilusti(tooreta) aga ss soojaks sai, tahtis pea koguaeg välja surra, mitte alati, aga siis hakkasin ükspäev asja uurima.Keerasin alguses ülemise kruvi lahti, mõtlesin, et puhastan ära, ss alumise, aga loll olin...mõtlesin, et need düüsid, et puhastan ära vms, aga polnudki.
Ühesõnaga ma keerasin paigast ära nüüd need mõlemad seal, et järgine hommik käima enam ei saanud(muidu läks poolest pöördest)
Olen algaja ega tea mida teha, loll olin, et üldse ise näppima hakkasin, aga äkki saab asja veel kuidagi: kus on tühikäigu kruvi kus segukruvi?
kuidas segu ja tühi uuesti paika keerata?
Autoks lada 21063

Vabandan, jutt võib olla väga segane
aitäh, vastanutele
NB!Pildil olev karpa ple minu oma, aga mul samasugune!

Pilt
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Ülemine on tühikäigudüüs - ma loodan, et sa seda väga jõuga põhja ei keeranud - ülemise kruvi all peab düüs ka olema - pika koonilise otsaga.. markeering 50.
alumine on tühikäigu kogus, parempoolse vooliku all on veel üks kruvi - tühikäigu segu kvaliteet...

kas keerasid selle alumise kruvi täiesti kinni?

keera seda 4-5 täispööret lahti ja siis peab juba käima minema..´
karbussi reguleerimisest on siin foorumis palju juttu olnud, võta õhtul tunnike aega ja loe rahulikult vanemaid teemasid, otsing ei pruugi sind aidata.

PS! otsing ei aita tihti sellel põhjusel, et pealkiri enamikel hädalistel täiesti ebainformatiivne.. (sinul kaasaarvatud)
Edu!
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Vasta