Küsimus suurele ringile

Küsimus suurele ringile

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
z
zaz222
Foorumi kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Veebr 2009 21:51
Asukoht: tallinn
Autod: 2102 1973a & 21011 1983a, BMW X5 3.0d, 2106 86a

Küsimus suurele ringile

Postitus Postitas zaz222 »

Tervist. Küsiks siis teadjamate meeste käest, mis on suurim mootor kilovattide poolest, mida tagaveolisele ladale tehase poolt paigaldatud on? Ja millisele mudelile see mootor kuulub? Vaja ARK-s üks mootorivahetus taaskord ette võtta ja uurin, millisele kerele mootorit võimalik paigaldada oleks. Netist uurides leidsin suurimaks mootoriks 59kw aga sellest jääb väheks. Kas on millelegi suuremat mootorit paigaldatud, mida ARK aksepteeriks? Kui keegi teab, siis võiks lingi ka teemasse visata, et saaks selle ametnikele edastada.


JR
Prantsuse auto OÜ (sõiduautode ja väikebusside remont) ise spetsialiseerunud pakiautodele ja peamiselt käigukasti remont.
Hea auto on see, mis õnnelikuks teeb!!
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

ARK-is nad vaatavad kogu asjale arvatavasti mudelipõhiselt, seega paljuski võib selle taha jääda.

Aga 21044 näiteks 62KW (1.7 pritsemootoriga), üldse kandiliste rivist võib leida kõige suurema KW arvuga. https://en.wikipedia.org/wiki/Lada_Riva

Või algusaastate miilitsamudel, mille KW number selline Wiki või suvalise veebilehe oma..
Jõud taga, peab minema.
z
zaz222
Foorumi kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Veebr 2009 21:51
Asukoht: tallinn
Autod: 2102 1973a & 21011 1983a, BMW X5 3.0d, 2106 86a

Postitus Postitas zaz222 »

Mudelipõhise all mõtled seda, et vaatavad seda, mis autoga sinna kohale veeren? 02-ele ei tahetud ka algselt anda mootorivahetuseks luba aga saatsin wiki lingi kus 21023 andmed ja sellel suurim mootor 02seeriast. Siis lõpuks tulid kw välja ja anti luba ikkagi. Aga seda ma ei kujuta ette, kas nad neid miilitsa väljalaskeid võtavad arvesse, kuna see nö eriväljalase. Kui saatsin neile eelmine kord linke selle kohta, et erivariandis ka 2liitriseid mootoreid paigaldatud ladale jne, öeldi mulle et need ei lähe arvesse. Aga tänud lingi eest, saan sealt natuke uurida ja ehk leian mingi hea variandi.
Prantsuse auto OÜ (sõiduautode ja väikebusside remont) ise spetsialiseerunud pakiautodele ja peamiselt käigukasti remont.
Hea auto on see, mis õnnelikuks teeb!!
e
Edel
Foorumi kasutaja
Postitusi: 453
Liitunud: 28 Dets 2007 22:28
Asukoht: Lehola
Autod: VAZ-21061`84, Moskvits-2140`81, Audi A4 1.8 `99
Kontakt:

Postitus Postitas Edel »

Mis puhul tahad mootorivahetusel passi suuremaid numbreid ja selle arvelt suuremat kindlustusmakset? Kui tahad klassikule peale panna kõige suuremat mootorit, mis on neile toodetud, pane peale ja ära ütle kellegile. Mitte keegi ei viitsi hakata vaatama, mis mudeli mootor seal peal on, väliselt on nad suures osas kõik samad.

Vaikselt hakkab tunduma, et ma saan varsti kellegi käest peksa sellise jutu eest.:D Pole see mul esimene kord siin sellist asja soovitada.:D
Minul on Ziguli, aga mis on sinul?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
EdR kirjutas: Kui tahad klassikule peale panna kõige suuremat mootorit, mis on neile toodetud, pane peale ja ära ütle kellegile.
Teaades teemaalgatajat, olen ma 100% kindel et mootorivahetuse all ei mõelda Lada mootori asendamist Lada mootoriga ;)
z
zaz222
Foorumi kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Veebr 2009 21:51
Asukoht: tallinn
Autod: 2102 1973a & 21011 1983a, BMW X5 3.0d, 2106 86a

Postitus Postitas zaz222 »

Kytt teab millest räägib. Aga ei, see lihtsalt millegi kapotialla aretamine pole minu teema..seda meetodit võib kasutada eriotstarbelistel autodel, millega tänavale ei satu, kuid seekord jääb auto ainult tänavasõiduks. Ja tahan, et nii palju kui võimalik, saaks ümberehitustest kõik passi kirja. Endal rahulikum liigelda ja ka lihtsam autot müüa hiljem kui peaks tahtmine tekkima.




JR
Prantsuse auto OÜ (sõiduautode ja väikebusside remont) ise spetsialiseerunud pakiautodele ja peamiselt käigukasti remont.
Hea auto on see, mis õnnelikuks teeb!!
Vasta