2107,wilsson,1986 [Masinal uus omanik]

2107,wilsson,1986 [Masinal uus omanik]

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
w
wilsson
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

2107,wilsson,1986 [Masinal uus omanik]

Postitus Postitas wilsson »

nii siis selle auto elulugu.Kui auto ostsin siis oli see päris rape aga siis kiskusin selle auto laiali täiesti no toorikuks siis tehti plekitööd ära ja hiljem siis ka värvimine.Siis hakkasin tasapisi autot kokku panema ennem seda muidugi lasin igale poole seda mastiksit ja müra mastiksit no ja pigimatid ka jne.Sisul mingeid muutusi ei tulnud aint paar asja
sportrool käigukangi nupp teistsugune ja lühema varrega ja käetugi kahe istme vahel.Kapotiall seal ei ole midagi erilist no mootor on 1600 siis rallikaplokikaan,08karpa,1.7nukkvõll kraadirattaga ja vist kõik aga plaanis veel weberid ja asjad peale panna ning suure klapiga kaas.Siis mis veel lisada viiene kast 15"velg spoilad ja asjad ise pandud sumpa on primera 2.0gt oma rohkem ei tule midagi meelde kui on soovi teada siis võib küsida arvan et kõik.
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

oled kõvasti vaeva näinud. Total RESPECT! aga, väike aga... võiksid lisada tagaspoileri, toonida tuled(punaseks), iluvõre asemele mingi võrguga asi ja eemaldada punased porilapakad, siis oleks täiesti minu lemmik... aga kui saladuskatet kergitada, siis olen väga kade et jälle üks lada minu omast peajagu üle :P jätka samas vaimus!


NB! RÄÄGI MIDAGI KA HI-FI TEEMAL KAH!:cool:
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
t
trv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 73
Liitunud: 07 Aug 2003 20:16
Asukoht: Põltsamaa
Autod: lada 2101
Kontakt:

Postitus Postitas trv »

:wow:wowWOWf lõpux ometi ongi ta siin...no vot nii ilusat ladat pole ma kyll varem näinud...lausa imexpandav....arrrrr:cool:
kui saladus pole, siis kui kallix selle tegemine läx?
.:streetrace lada:.
Müüa palju lada juppe!!!
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

Kui ma esimest korda nägin, siis olin ikka tükk aega imestusest vait! Mu lemmik masin :D
Küsimus: Kaua sa seda masinat tegid? ja palju raha on läinud umbes?
-------------------------------------------------
Ma kah uhke 07 omanik :D
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

ise olen seda autot ka oma silmaga uurinud. üldiselt päris kobe siks, aga värvi eelne töö annab natuke soovida, silma jäid mõned pahtelduse jäljed ja mastiks oli ka mõnest kohast veits s***ti tehtud.
Ära siis väikse kriitika pärast pahanda. ;)
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Minupoolne austus töö tegijale (kui see on wilson siis talle). Näeb välja niikui/paremkui uus.
See et värvi alt midagi läbi paistab (mulle ei paista midagi) on tühiasi. Jeejee oled sa ise ühtegi värvi eeltööd teinud. See on tohutut täpsust/kannatust nõudev töö. Kui oled teind siis peaksid ju teadma, kui ei siis võta arvesse. Mina ise lasin antikraveli peale ja keegi ei näe mu liivapritsi jälgi.:D
C
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja motamees

Jeejee oled sa ise ühtegi värvi eeltööd teinud. See on tohutut täpsust/kannatust nõudev töö. Kui oled teind siis peaksid ju teadma, kui ei siis võta arvesse.
olen teinud ja tean, missugune n***ss see on. ega ma halva pärast seda ei maininudki, lihtsal see oli asi, mis minul sellest autost meelde jäi
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Ilus pill. Kahjuks ei ole seda oma silmaga näinud. Käisin küll summerstopil aga sind ma seal ei näinud. Mis materjalist kulmud on tehtud ja mis auguvahega valukad all on?
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Seda ma tean, et kulmud on tavalisest mustast teibist tehtud :)
w
wilsson
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas wilsson »

Esialgne postitaja Ron
Ilus pill. Kahjuks ei ole seda oma silmaga näinud. Käisin küll summerstopil aga sind ma seal ei näinud. Mis materjalist kulmud on tehtud ja mis auguvahega valukad all on?
velg on 4x98 auguvahega ja kulmud paksust kleepsust
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Sai isegi seda masinat Motoshowl vaatamas käidud. Igati sümpaatse mulje jättis. Oleks tahtnud sinuga näost näkku ka juttu ajada, aga ei trehvanud auto lähedal küll kedagi sellist, keda oleks omanikuks pidanud.

Välimuse poole pealt mind pisut häirivad need punased lapakad, aga OK maitse üle ei vaielda.

Tegelikult tahtsin seda küsida, et sul on peale pandud 1,7 mootori nukk. Siin foorumis on selle üle palju teoretiseeritud, aga midagi tarka pole nagu välja koorunud. Mis aga praktikud asjast arvavad?

Ega sul ei juhtu olema mingeid materjale nuka andmetega? Ja kuidas su kogemus ütleb, võrreldes tavalise nukaga, millises pööretevahemikus ja kuidas asi käitub:
Kas sarnaselt tavalisega tekib kiirendades kusagil 4000 kandis mingi auk või on ühtlasem? Millistel pööretel tõmme paremaks, millistel kehvemaks muutus. Igasugune inff on teretulnud.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
w
wilsson
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas wilsson »

Esialgne postitaja kris1189
Esimest korda nägin seda autot Tallinnas foori all, oli peaaegu meie kõrval, ei jõudnud ära imestada. Tegi kohe kadedaks ja tahaks enda 011 sarnaseks teha :lol Siis motoshow'l ka nägin, palju palju kordi kõndisin mööda ja imetlesin, üks asi mis eriti ei meeldinud oli käetugi sees, võimalik, et päris mugav asi, aga disainiga nagu eriti ei sobinud, vähemalt mulle tundus, aga eks omanik ise teab mis talle meeldib. Kusagilt kuulsin kõlakat, et omanik olla Valgjärvelt pärit. On see õigus? Otepää vahel pole veel seda masinat sõitmas näinud :)

Kahjuks olen pärit Tallinnast
t
trv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 73
Liitunud: 07 Aug 2003 20:16
Asukoht: Põltsamaa
Autod: lada 2101
Kontakt:

Postitus Postitas trv »

kust sellised karbi ja koopa laiendid said? ja palju maxid?
.:streetrace lada:.
Müüa palju lada juppe!!!
w
wilsson
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas wilsson »

neid on müüa autoturul kadakal aga hinda ma ei mäleta
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja wilsson
neid on müüa autoturul kadakal aga hinda ma ei mäleta
hinnaks on 700 eequ komplekt aga saab ka eraldi osta
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Upitaks pisut oma küsimust. Äkki ikka raatsid pisut kogemust jagada. ;)
Esialgne postitaja mess
Tegelikult tahtsin seda küsida, et sul on peale pandud 1,7 mootori nukk. Siin foorumis on selle üle palju teoretiseeritud, aga midagi tarka pole nagu välja koorunud. Mis aga praktikud asjast arvavad?

Ega sul ei juhtu olema mingeid materjale nuka andmetega? Ja kuidas su kogemus ütleb, võrreldes tavalise nukaga, millises pööretevahemikus ja kuidas asi käitub:
Kas sarnaselt tavalisega tekib kiirendades kusagil 4000 kandis mingi auk või on ühtlasem? Millistel pööretel tõmme paremaks, millistel kehvemaks muutus. Igasugune inff on teretulnud.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
s
stn8832
Suletud kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas stn8832 »

see on kohe täitsa auto moodi -- sa ise nii tagasihoidlik... ma vaatan endaoma - see täielik plank ajab ikka kadeduseussi närima küll:bouncing
l
leps
Suletud kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas leps »

auto on lihtsalt võrratu...minu uus lemmik :)
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Algselt postitas: jeejee
Esialgne postitaja wilsson
neid on müüa autoturul kadakal aga hinda ma ei mäleta
hinnaks on 700 eequ komplekt aga saab ka eraldi osta
Kui ma viimati käisin siis olid need küljelaiendid 600.-
Suletud