2101,FELIX.1977

2101,FELIX.1977

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
f
felix
Suletud kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

2101,FELIX.1977

Postitus Postitas felix »

Minu Lada, mida praegu intensiivselt saab ehitatud on 2101. Pärineb see masin aastast 1977. oli teine kunagi ühe sõbra perekonna masin, seejärel sündmuste keerises jõudis ta minu kätte. Mina omasin teda paar kuud ja müüsin omakorda ühele sõbrale. Viimase käest aga ostsin ta jälle tagasi. Vahepeal on ta omandanud uue värvkatte ja siit algavad minu poolsed juurdeehitused ja täiendused.

Praegu on mul käsil elektrisüsteemi vahetus, kopika juhtmestik lahkus ja tegi tee vabaks 06 elektriskeemile. Kõik see on vajalik 06 armatuuri installeerimiseks, sama töö käigus vähendan kapotialuse juhtmestiku miinimumini. Seda kõike selleks, et oleks ilusam vaadata.

Kui see tehtud, võtan käsile salongi, 01 salong asendub osalt 06 omaga osalt erinevate esinejatega. Istmed napsasin oma Pontiac Firebirdist.

mootoriks on 1300 cc 21011 mootor, see jääb sinna senini, kuni tööjärg jõuab kapoti aluseni. Tuleb sinna 1700cc mootor.

Plaan on ka vedrustust modifitseerida, välimusest tulevad laiad plekkveljed, stangede valik on veel lahtine. Valikus on 07 plastikstanged, originaal kroomstanged+pisi originaal esi spoiler või ilma stangedeta versioon. Võimalik, et kõik kolm hakkavad vahelduma.

PILT
PILT
PILT

[Muudetud: 30/1/2007 viaccess]
j
jann113
Suletud kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jann113 »

nähtud mitu korda tartus vana ARK lähedal ja algul nägi suht äge välja ainuke asi oli see vedeles väljas aga nüüd täitsa kenake loodan et sellest tuleb kena pill niiet jõudu ja jaksu edaspidiseks;)
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Täitsa huvitav, et ehitad/omad kõrvuti nii Ladat kui Firebirdi :)

Edu!

[Muudetud: 30.1.2007 Raxo]
f
felix
Suletud kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas felix »

seisis jah seal pikka aega, nuud aga ilusti garages (siis ta veel ei olnud minu omand)

Jah mis salata Lada on olnud juba pikaajaline armastus ja sellest loobumine on ulemoistuse raske. Ja kuna Firebirdi tulid kerged plastik istmed, siis originaal istmed ma pärandan Ladale.
f
felix
Suletud kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas felix »

Auto tegemine jai suts soiku, kuna sai soome toole tuldud. Martsi kuus laeb aga uue hooga edasi. Nii kui esineb mingi progress, panen ka pilte ja edasist infot.
Vasta