Vaz 21061, omega, 1982

Vaz 21061, omega, 1982

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Ikka mitte ühtegi huvilist :puzzled .Kas asi hinnas? Vaadates samas originaalkorras dokumentidega autode hindasid (10 000 - 15 000kr), siis 4000 ei ole küll palju selle auto eest. Ühel või teisel viisil auto arvele saamine läheks max 2000.- maksma. 6000.- eest saada omale selline tänavakõlbulik auto oleks väga hea ost.
Müün kuna ei ole ise aega autoga tegeleda hetkel ja raha ka vaja.
Auto seisab mul koguaeg garaazis ja keegi temaga ei sõida.
Niiet mõelge...
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Kas ma tõesti pean auto vanarauda viima? :o
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Algselt postitas: omega
Kas ma tõesti pean auto vanarauda viima? :o
Emexis saad ~1000 krooni, kui ära lammutad, 200 krooni, kui kogu täiega viid. Nii et langemisruumi on hinnal küll ;)
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: omega
Kas ma tõesti pean auto vanarauda viima? :o
Ära seda küll. Tee. Parem oota ja kannata ehk leiad hea ostja. Ostaks hea meelega isegi. Ja võibolla isegi peaks mõtlema. Aga vaevalt et sa veel mulle nolgile müüa tahaksid. :rolleyes
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: Raxo
Algselt postitas: omega
Kas ma tõesti pean auto vanarauda viima? :o
Emexis saad ~1000 krooni, kui ära lammutad, 200 krooni, kui kogu täiega viid. Nii et langemisruumi on hinnal küll ;)
No tegelt tegin nalja, loomulikult ma sellist autot vanarauaks ei vii :wow. Aga mis hinnal viga? Korralike orig. korras dokumentidega Vaz -ide hinnad hakkavad 10000 ja üles. Oleks mul autol dokumendid, siis oleks hind ka vähemalt 10kilo. Seda enam, et tegemist ei ole mingi 80ndate lõpu ja 90ndate alguses toodetud autoga, millal Ladade kvaliteet oli kõige kehvem.
Seega ikka ootan ostjat. Raha vaja, muidu ei müükski tegelikult...
Kas tõesti mitte keegi Ladaklubilistest ei ole sellisest autost huvitatud :puzzled ? Ei saa aru...
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

paljudel juba oma pillid käes kui mul ei oleks veel oma kallikest siis oleks äri tehtud AGA...:bouncing kannata küll tuleb kunagi huvilisi. Kes kannatab see kauem roolib
MännikuLaiali.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: Walter
paljudel juba oma pillid käes kui mul ei oleks veel oma kallikest siis oleks äri tehtud AGA...:bouncing kannata küll tuleb kunagi huvilisi. Kes kannatab see kauem roolib
Kahjuks on nii, et ei ole enam aega kannatada, oleks tore kui lähima kahe nädala jooksul auto ära ostetakse. Rahaga on lihtsalt nii kitsas käes hetkel... :(. Mul endal veel kaks autot, mis tahavad ülevaatust, kindlustust, bensiini, hooldust jne. Ei ole lihtsalt võimalik enam kolmandat autot pidada :(.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Kas tõesti ei leidu siit Ladaklubist ostjat :sein ?
Muidu homme pidi üks huviline (kuulutus Soov“ist) ostma tulema, aga ta ta tahab autot külavahele. Ma nüüd praegu ei oska otsustada kas müüa talle või mitte...teadagi ju, mis selle autoga seal külavahel tehakse :( .
Kui keegi asjalik siit Ladaklubist on sellest autost huvitatud, aga asi hinnas, siis võin ka hinda langetada. Ainuke tingimus on, et auto satub headesse kätesse.
-
--marek--
Foorumi kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 29 Mär 2005 00:03
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas --marek-- »

ära müü mingile ralli vennale. auto on paar nädalat ja läheb emexi poole. kannata natukene küll leidub klubi inimene kes tahab seda
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: --marek--
ära müü mingile ralli vennale. auto on paar nädalat ja läheb emexi poole. kannata natukene küll leidub klubi inimene kes tahab seda
Siit foorumist on huvi küll täielik null kahjuks. Soovi kaudu on huvilisi palju olnud, aga pooled on sellised, kes tahavad autot külavahele :( . Vaatama pole mitte keegi jõudnud.
Oeh...ma ei tea ,mis sellest autost saab aga siiski loodan parimat...
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Kuhu kadus minu müügikuulutus :o :sein :
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10802

Miks see kustutati? Kui võimalik, siis paluks taastada see kuulutus! Tänan.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: omega
Kuhu kadus minu müügikuulutus :o :sein :
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10802

Miks see kustutati? Kui võimalik, siis paluks taastada see kuulutus! Tänan.

paraku siin foorumis selline kord, et peale mingi aja möödumist(oli vist 2 kuud, pead ei anna) myygikuulutuse ülespanekust teema kustutatakse/kustub. põhjust võin ma ainult oletada - peale õnnestunud müüki ei suvatse enamik müüjaid oma kuulutust maha võtta või teada anda müügiteemas, et kaup müüdud. kui sellist kustumist/kustutamist ei toimuks oleks ostu/myygi foorumites lehekylgede viisi kuulutusi(paljudes müüdav kaup juba ammu uue omaniku leidnud). samas kui suurt usaldust tekitab myyjale kuulutus, mis on üles riputatud näiteks 25.05.2006? kuna LK foorumis ostu/müügi kuulutustele vastata ei saa, siis jääb ära ka ühes rullnokafoorumis nii tavapärane "up"-imine, seega on iga müüja oma asi kontrollida kuulutuse kehtivust lk foorumis ja vajadusel seda ka uuendada.

läks natuke pikaks, aga ehk said selgust
parimatega,
Kytt
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Auto ikka alles veel ja kogub garaazis tolmu :puzzled...
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

See auto nüüd müüdud õnneks või kahjuks. Kuid tõesti kahju, et keegi siit Ladaklubist autot ära ei ostnud. Heast autost jäite ilma.

Igatahes, teemat paluks mitte lukku panna, sest kui kuulen midagi auto edasisest saatusest, siis annan siin teada!
f
fanatt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 309
Liitunud: 22 Jaan 2006 20:10
Asukoht: saaremaa
Autod: VAZ 2101, 21063, Mitsubishi ECLIPSE

Postitus Postitas fanatt »

krt hiljaks jäin:( oleks pidanud varem teemat vaatama
pidur = kiiruse surm
u
uki
Suletud kasutaja
Postitusi: 110
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas uki »

Ega siis ei läinud ju ometi 15 aastaste poiste kätte põllukaks? Läks ikka huvilisele, pühapäevaautoks (Muidugi peale seda, kui dokid korda saadud)?
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

Algselt postitas: omega
See auto nüüd müüdud õnneks või kahjuks. Kuid tõesti kahju, et keegi siit Ladaklubist autot ära ei ostnud. Heast autost jäite ilma.

Igatahes, teemat paluks mitte lukku panna, sest kui kuulen midagi auto edasisest saatusest, siis annan siin teada!
Tõesti KAHJU jah, et sa oma U2U'le vastata ei viitsi. Auto oleks klubisse jäänud päris kindlasti headesse kätesse ja lisaks kõike muud mida nüüd halad (edaspidi näinud ja kuulnud). Oleksin olnud kindel ostja kui sa vaid oleks viitsinud vastata! Olemas oli/on auto millelt oleks numbrid ja dokid saanud.Pilt
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Kert:

90% privaatsõnumitest olen ikka vastanud. Praegu vaatasin oma sõnumeid ja tõepoolest sa oled saatnud mulle 23. septembril 2006 ühe privaatsõnumi. Ju ma siis sellepärast ei vastanud, et mõtlesin jälle ümber, et ei tahagi müüa. Mul oli mitu korda nii, et nüüd jälle müün ja siis jälle otsustasin, et ei müü :P. Ühesõnaga ei suutnud otsustada. Aga lõpuks ikkagi müüdud ta sai. Eks ma mõne aja pärast helistan uuele omanikule ja küsin, mis olukorras auto on.
Ja Kert, kas sa ikkagi oleksid selle auto hinnaga 4000.- ära ostnud? Sellise hinnaga ta ära läks.

[Muudetud: 6-2-2007 omega]
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

4K selle auto eest ei ole mingi raha. Jah oleksin ostnud selle raha eest tolle iluduse! Kuid nüüd on "doonor" taastatud ja mõte kerenumbritega jamada kadunud.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Kui ostja (vanem mees) mul vaatamas käis seda autot, siis ta rääkis mulle sellist juttu. Tema isal olevat täpselt sama värvi avariiline 06 ja sealt ta saaks kerenumbrid ja dokumendid minu autole. Seega auto oleks läinud pensionäri kätte, kes pidavat autot kasutama ainult kord nädalas poes käimiseks jne.
Siis ühel päeval tuldi autot ära viima, kuid viiateks olid tegeliku ostja sõbrad, kuna ostja ise ei saanud sellel päeval tulla. Küsisin ühelt, et millal siis kerenumbri vahetuseks läheb, siis vastas, et tema ei tea sellest midagi, et auto läheb niisama sõitma õppimiseks. Niiet jah, kahtlane värk.
Ja muide, auto läks kuskile Keila kanti, kes sealkandis elab ehk hoiate silmad lahti ;).
Vasta