2101, kvaida

2101, kvaida

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
k
kvaida
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

2101, kvaida

Postitus Postitas kvaida »

Sai soetatud siis metsas rallitamiseks 2101 1.2 mootoriga. Käigukast on sellel väga hea, väga lühikese käiguga(käigukangil) kiired käigud. Väljalaskeaastat ei tea.
Kere on välimiselt suht täbaras seisus,põhja vaadates on keskel keevitus, mis läbib kardaanitunnelit(kaks autot?) aga see eest põhi on korralik.
Algul oli parem esimene pidurivoolik katki, hakkasin ära vahetama ja siis keerasin toru puruks. Tuli toru ka ära vahetada, mingil ajahetkel hakkasid tagumised pidurid ka läbi laskma, neile panin lihtsalt pimeta ette.
k
kvaida
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

pildid

Postitus Postitas kvaida »

1
2
3
4
5
6
7
-
--marek--
Foorumi kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 29 Mär 2005 00:03
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas --marek-- »

no nii haledat küna annab ikka leida.isegi mu 07 oli parem mis sest et poolraam oli pooleks.aga vähemalt liikus ja 100x paremini
a
Aspelund
Foorumi kasutaja
Postitusi: 65
Liitunud: 05 Mai 2010 17:15
Asukoht: Viljandi
Autod: Huvist asja vastu

Postitus Postitas Aspelund »

Marek...

Ma ei leia küll, et see auto hale oleks. Selleks otstarbeks, milleks ta muretsetud on, sobib suurepäraselt. See, et ta 07 või VFTS pole..või Sulle lihtsalt ei meeldi..ei tähenda, et seda kohe haledaks künaks võiks nimetada.

Muidu võib juhtuda, et ka keegi Sinu liiklusvahendile näiteks nime "hunnik ....." annab...

Asp
m
matu6
Foorumi kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 31 Okt 2004 20:46
Asukoht: lõuna osariigid
Autod: 2107

Postitus Postitas matu6 »

palju selle eest maksid??? muidu selleks otstarbeks on ta täiesti sõidukõlbulik. mis aasta masin muidu on?
k
kvaida
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kvaida »

aastat ei tea. klaasidelt sai vist välja loetud, et 79
ja 600.-

ning see nädalavahetus läks tagumine vasak poolraam katki, teiselt poolt reaktiivvarras puruks, parem amort poolitus ka. ehk selle kerega on vaja vaeva näha, aga see-eest on mootor ja käigukast korralikud.
k
kvaida
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kvaida »

:D Ma parem ostan teise töötava isendi peale seda, kui see täiesti otsa saab.. Või kui on kellelgi mõni VÄGA soodne :D kere pakkuda?
-
-grazy-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 15 Veebr 2006 16:54
Asukoht: Raplamaa või Pärnu
Autod: Bmw 525IA,Toyota Celica
Kontakt:

Postitus Postitas -grazy- »

to marek,sina pole sõitnud ega isegi näinud seda autot,minu arust liigub ta paremini kui mistahes 07
Bmw 525IA 141 kw 1991.Toyota celica gen3 78kw 1984
Vasta