VFTS, skahar [Müüdud]

VFTS, skahar [Müüdud]

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Suletud
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

krt ma mõtlesin ikka selle 011 plokki all kaant (kirjaviga)
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »



Mul endal on tugevdatud sis tagasild

taga silla tugevdamise kohta leidsin aint niipalju
äkki viitsid ikka asjast pikemalt rääkida :rolleyes
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

mulle jääb veel üks asi segaseks kas neid vedrukopsikuid on ära tehtud eesmärgiga tõsta auto peput(kopsikuid alla poole viies) või peput madalamale lasta (tõstes kosikuid ülessepoole) :puzzled

SUURED TÄNUD
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

võibolla ikka viitsid paar rida kirjutada selle kohta:spin
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja serbin
võibolla ikka viitsid paar rida kirjutada selle kohta:spin
No esimesed on ses suhtes originaalid, aga tagumisi on jah tõstetud 30mm noh...
miks!? et kõrgem oleks, rallis tagaotsas sõites on kruusateel ju poolemeetrised vaod sees!!! jääks muidu põhjale kinni...
need kopsikud/topsikud on mul ikka sillakülge pandud allapoole mite üles põhja alla, ees on orig. aga tugevdatud...lihtsalt paksem teras(4mm)leht ringi keevitatud
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

Kle skahar kas talverallil kui sa raadi katsel trampast "vähekese valesti maandusid" ja prosed ära lõhkusid juhtus veel midagi märkimisväärset. Igaljuhul hea hüpe oli, isegi su nn õpetaja Kara muutus üsna elavaks ja pani paar head kommentaari selle kohta.
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Millal sind Skahar kroonu väravate taha kinni pannakse?Nüüd ju see kroonu värk na lühike :)
56506878
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja Tan
Kle skahar kas talverallil kui sa raadi katsel trampast "vähekese valesti maandusid" ja prosed ära lõhkusid juhtus veel midagi märkimisväärset. Igaljuhul hea hüpe oli, isegi su nn õpetaja Kara muutus üsna elavaks ja pani paar head kommentaari selle kohta.
To Tan: vot se on küll hea küsimus:) ja siit ka vastus, et kõik on ok ja mingeid jamasi ei tekkinud, järelikult - masin korralikult tugevdatud! Pauk oli kõva, sest mul lõi hinge kinni ja eksisin ka väga rängalt rali ühe sedause poolest, et rihmad tuleb ikka vastu rinda kõvasti trammi tõmmata, siis ei saa suuremat viga, kuid mul jah ehmatus missugune...olen ka varem hypand, aga see seal oli paras "kolmnurk", maandusin selle valesti, et liiga hilja võtsin hoo maha(ma ei kuulnut lugejat ja suht närvis olin ka kuna tegin enne seda just spinni, mis mind kolmandaks jättis siis), oleks siis juba pidand hooga lõpuni andma või juba jõnksus pidurdama - nii palju sis sõiduvõtetest:)
Kuid mida see Kara siis paterdas seal!?

To tuhajuhe: homme saan(16.) teada millal ja kuhu lähen....1osa tahaks nagu minna aga teine ei taha...no võta sis näpust ja ytle mis õige:)
Aga noh, siin mõtted liiguvad, et varsti on oodata suuri muutusi ja äkki hakkangi uut rallikat ehitama.....hetkel on asi ikka VFTSil
kuid ei või iial teada mis pähe lööb...
Oleks vaja korralikku keret(kahte) ja siis edasi vaadata:)

Ok hetkel skahar teeb "C" kategooriat ja on väga töine eksamitega.....
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

kle kas ja kuidas sul õlipump forseeritud :lol on
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

Kara ütles lihtsalt et liiga hästi nägid(head prosed) oli vaja eest ära hüpata, ja et olidki liiga rasked surusid auto nina alla.;)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja serbin
kle kas ja kuidas sul õlipump forseeritud :lol on
peaks mainima, et seal on mõningad väga tähtsad nipid, kuid eip saa Sinust aru, kas naerad minu üle või mõtled tõega asjast rääkida:puzzled
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja Tan
Kara ütles lihtsalt et liiga hästi nägid(head prosed) oli vaja eest ära hüpata, ja et olidki liiga rasked surusid auto nina alla.;)
Igati asjakohane jutt tegelikult, aga te vist pidasite seda naljaks?
Need prožed mul ees kaalusid kokku 13,7kg, nii et miks ma esiotsale maandusin - oli just see ka yks põhjus!

Kahju küll, aga nii see algaja värk on:(
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

Nojah sul loi vist kõigevõimsam "prosemajandus" ka ees, sedaloomulikult et sellel võis imepisike osa selles olla aga nalja valmistas just see et sa pidavat liiga hästi nägema ja sellepärast hüppasid nad eest ära.
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja Tan
Nojah sul loi vist kõigevõimsam "prosemajandus" ka ees, sedaloomulikult et sellel võis imepisike osa selles olla aga nalja valmistas just see et sa pidavat liiga hästi nägema ja sellepärast hüppasid nad eest ära.
Noh jah, eh eks ta naljaks ole jah, kuid VALGE oli mul küll ja väga rumal minust, et liiga hoogu sattusin...
ega need prožed odavad ole, kuid kui raha oleks sis ei tohiks midagi kallis olla ja nii ta nendel ässadel ongi...kõik on viimase peal jne.

selle ongi halb, et tahaks aga ei anta võimalust...võibolla kunagi:rolleyes
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja skahar
Esialgne postitaja serbin
kle kas ja kuidas sul õlipump forseeritud :lol on
peaks mainima, et seal on mõningad väga tähtsad nipid, kuid eip saa Sinust aru, kas naerad minu üle või mõtled tõega asjast rääkida:puzzled
ei ei ma ikka mõtlesin seda ikka tõsiselt irwitasin sõna forseerima üle oleks pidand panema timmima
aga oleks väga huvitatud nendest nippidest :puzzled
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja serbin
Esialgne postitaja skahar
Esialgne postitaja serbin
kle kas ja kuidas sul õlipump forseeritud :lol on
peaks mainima, et seal on mõningad väga tähtsad nipid, kuid eip saa Sinust aru, kas naerad minu üle või mõtled tõega asjast rääkida:puzzled
ei ei ma ikka mõtlesin seda ikka tõsiselt irwitasin sõna forseerima üle oleks pidand panema timmima
aga oleks väga huvitatud nendest nippidest :puzzled
kuule küsi nende teiste super vfts'de ehitajate käest ka midagi ja las nad vastavad ka midagi asjalikku....
eks ma sis parandan neid kui vaja või teen suured silmad kui midagi huvitavat leiutatud on!

Kiusupärast lihtsalt....miks pean mina kõik üksipulgi siin seletama, kui teised asjaosalised ei taha millestki rääkida!

tule kohale ja ma seletan:)
75.-/h:):):)
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Kaval ka kuraks, küsib raha kohe, ag anoh, ära elama peab. Räägi palju sul see c- kat läeb tahaks endale ka õiget c-d ja e-d ka krt ükskord vedasin treilal rallikat, endal hirm nahas, et kas nüüd polla tuleb kallal või mitte
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja skahar
Esialgne postitaja serbin
Esialgne postitaja skahar

peaks mainima, et seal on mõningad väga tähtsad nipid, kuid eip saa Sinust aru, kas naerad minu üle või mõtled tõega asjast rääkida:puzzled
ei ei ma ikka mõtlesin seda ikka tõsiselt irwitasin sõna forseerima üle oleks pidand panema timmima
aga oleks väga huvitatud nendest nippidest :puzzled
kuule küsi nende teiste super vfts'de ehitajate käest ka midagi ja las nad vastavad ka midagi asjalikku....
eks ma sis parandan neid kui vaja või teen suured silmad kui midagi huvitavat leiutatud on!

Kiusupärast lihtsalt....miks pean mina kõik üksipulgi siin seletama, kui teised asjaosalised ei taha millestki rääkida!

tule kohale ja ma seletan:)
75.-/h:):):)
ok sry et olen su käest julgenud midagi küsida.......enam ei küsi ausalt
ja muidaks sai küsitud ka teiste käest ennem kui sind tülitasin aga nad ei teadnud asjast mudagi

veelkord sry ja nüüd hoian sinu teemas suu kinni
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Esialgne postitaja sigle
Kaval ka kuraks, küsib raha kohe, ag anoh, ära elama peab. Räägi palju sul see c- kat läeb tahaks endale ka õiget c-d ja e-d ka krt ükskord vedasin treilal rallikat, endal hirm nahas, et kas nüüd polla tuleb kallal või mitte
noh see rahavärk oli nii sama lõõpimiseks, kahju et te musta huumorit ei mõista!
kuid ma teen tartus c-katt'i ja kogu krempel läheb ca. 4500.-
nüüd säädus selline et kui E-katt'i tahad, sis saab seda teha ka kohe peale c-kateg. posit. sooritamist ja tuleb sama summa maksta! kuid enam ei pea olema c-kateg. masinaga ametlikul tööl 2a.
kuid kui kes tahab veel c-katt'i teha sis peavad olema väh. kahe aastased ÕIGED load(ilma vahtraleheta jmt.)
Vot nõnda....ega ta nii lihtne olegi teha:(


aga sama probleem oli, kui ka ise rallidel ja sprintidel käisin, et panin bemarile treila taha ja rallikas peale ja minek...kuid ikka E-kateg. ju nõutav, seega suht suur risk!!!!
Kasutaja avatar
Tan
Foorumi kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 06 Mai 2003 16:28
Asukoht: Saue
Autod: Subaru Impreza WRX STI, Lada Samara Rally 1600 109 KW/194N/m

Postitus Postitas Tan »

Esialgne postitaja skahar
Esialgne postitaja sigle
Kaval ka kuraks, küsib raha kohe, ag anoh, ära elama peab. Räägi palju sul see c- kat läeb tahaks endale ka õiget c-d ja e-d ka krt ükskord vedasin treilal rallikat, endal hirm nahas, et kas nüüd polla tuleb kallal või mitte
noh see rahavärk oli nii sama lõõpimiseks, kahju et te musta huumorit ei mõista!
kuid ma teen tartus c-katt'i ja kogu krempel läheb ca. 4500.-
nüüd säädus selline et kui E-katt'i tahad, sis saab seda teha ka kohe peale c-kateg. posit. sooritamist ja tuleb sama summa maksta! kuid enam ei pea olema c-kateg. masinaga ametlikul tööl 2a.
kuid kui kes tahab veel c-katt'i teha sis peavad olema väh. kahe aastased ÕIGED load(ilma vahtraleheta jmt.)
Vot nõnda....ega ta nii lihtne olegi teha:(


aga sama probleem oli, kui ka ise rallidel ja sprintidel käisin, et panin bemarile treila taha ja rallikas peale ja minek...kuid ikka E-kateg. ju nõutav, seega suht suur risk!!!!

Mul sama asi vean koguaeg ise oma masinat treilaga ja vaatan et mida mendid arvavad, aga siiamaani pole õnneks huvi neile pakkunud.

Aga skahar ütle parem kes su auto ikkagi ära ostis ja mis komplektsuses:puzzled
Suletud