LADA CAMP 2003

LADA CAMP 2003

Juba toimunud üritused
Suletud
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Tere, tere kõigile.

Võistlustulemuste kokkupanek alles käib, ja tegemisel on ka eraldi kodukas, mis võtab ürituse kokku. Siinkohal olekski palve, et KÕIK kes vähegi pilti tegid, ükskõik, mis kaameraga (digi, seebikas või video) ja miskit huvitavat jäädvustasid võtaks minuga kindlasti ühendust pinkslips@hot.ee või 056 357 107

Pange vähegi oma materjalid netti ülesse ja teavitage, et kus ja mis, ka siis kui ülesse panekuga jänni jääte, andke teada, küll saame üheskoos abi.

paremat, kena üritus oli.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Kaanealune hindamine nägi siis ette selgitada välja kõige parema väljanägemisega - praktilisus eelkõige, kapotialune. Ei hinnanud mustust, ja tolmu sest seda tekib meist olenematta, väikese miinuse andis ka õli leke.
Mida me siis tuhajuhega nägime???
Eelkõige selgusid enam vähem välja mehed kes teavad elektrist rohkem kui teised ning oma käe igasugu vidinate lisamisel juurde pannud. Võite ise vaadata oma kapotialust sellise pilguga et palju mul seal ripneb igasugu asju. Näete: seal juhe siin juhe mis võiksid olla kinnitatud korrektsemalt (ma ise kuulun ka nende hulka, kahjuks).

Mustad lambad :o : millegipärast just 04 ja 05 kapotialused kuidagi halvemas olukorras - 04; kopec; olaaf ka fibo ning kindla peale rocky 06 olid need kes jäid silma. :puzzled Loodame järgneval aastal arengut näha.

Helge nägemus :rolleyes :
Meile jäi silma Mel-i punane kopikas. kui saate temaga kokku las kergitab kaant - silm puhkab kohe :wow ei ühtegi üleliikset kaablit kõik on omal kohal ja pakitud, mootor paistab välja õli leke minimaalne-olematu, mida veel tahta :D
Ning Valtzi 05 samuti päris hea vaadata ;)

Eraldi peame ära mainima Tarts'i, mees on vaeva näinud ja teab kuda asjad käivad :cool: , parim ümberehitataud kopikas mida mina olen näinud ja ilmsalt ka tuhajuhe. - loogilised lahendused ei ühtegi üleliikset keredetaili mis jätaks kentsaka mulje. Tehke järgi kui rahakott kannab (tema jutu järgi opel omega mis treilat vedas, sisse maetud) :P

Lõpetuseks - järgmiseks aastaks ootame uusi ja huvitavaid lahenusi, pingutust teisi üle trumbata ka praktilisuse pole pealt mitte ainult kiirenduses ja osavuses.:):):)
EDU UUENDUSTES!
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Esialgne postitaja fibo
jutt jutuks AGA KUS pildid ja tulemused on
Mess juba vastas sinu küsimusele, teeme selle nimel tööd et heale üritusele järgneks hea kokkuvõte ja järelkaja. :)

Särkidega tegelen mina ja nende tellimine saab samuti olema seal kodukal mille mess orgunnib. - kannatust härrased - kes kaua kanatab see kaua elab.;)
EDU UUENDUSTES!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Esialgne postitaja Rahu
Kapotialuselt olid sinna tõesti 1 kehvematest..
See aasta küll, kuid järgmiseks aastaks löön korra majja :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

millegipärast just 04 ja 05 kapotialused kuidagi halvemas olukorras

esiteks on 01ja 03 enamus juhtmestikku armatuuri all 04 05 kapoti alla pandud:(

ja siit ka näha kes söidavad autoga ja kes käivad lapiga oma pillist üle
mina kasutan oma autot töötegemiseks

hindajad oleks pidanud nägema millise koguse kg ma sealt kapoti alt juhtmeid minema viskasin

kuid köik on öige mul on seal suht suur segadus ja ma ei ole üldse pahane et nii öeldi

eks järgmine aasta (vöibolla isegi see aasta)vaatame kellel köige korrektsem :cool:
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Meie eesmärk tuhajuhega ei olnud kedagi kritiseerida vaid juhtida tähelepanu teatud asjadele ja kasvatada teatud kultuuri ka klubi inimeste seas. Nii et kui keegi tunneb end puudutatuna siis SORRY!:)
EDU UUENDUSTES!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

OLAAF'IL SIDUR KORRAS :D

Postitus Postitas olaaf »

Sidur jälle korda seatud. Viga ise oli väga lihtne. Nimelt oli eelmise sidurikorvi üks neediga lamellijupp kiilunud ennast hooratta ja sidurikoja otsapleki vastu... võtsin kasti maha ja kohe venis lai naeratus näole.. sidurikorv oli nagu uus (st nagu 700km sõitnud :rolleyes )

PS! Järgmiseks cambiks löövad kõik 04/05 mehed kapotialused läikima.. siis vaatame ;)

Lisan veel mõned pildid Ardilt:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Pilt
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

tervisi kõigile!!!sain kah aega foorumist läbi astuda.üritus oli täidsa hea....hehhee..nalja tegin!üritus oli super mega!!!!!tänada tuleks igal juhul kõiki kes osa võtsid,eriti kõige nooremaid kel veel jalad hästi ei kandnud ja pidid leppima sellega,et isad-emad neid rooli ei lubanud.oleks ma teadnud,oleks oma naise ja poisi ka kaasa võtnud ,noh eks siis järgmine aasta!esiti mõtlesin,et tuleb kamp rullnokki,lakutakse õlut,aetakse lolli teksti,jne õnneks midagi sellist ma seal ei näinud ja kohaletulnud jätsid endast väga hea mulje.mulle teeb suurt au teid tunda!iga õige inimene peaks omama ladat,või tegelema nendega kas või seepärast,et osavõtta sellisest üritustest!!olge siis tugevad ja olen kindel,et näeme veel!!!
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

video poolest asi edeneb. ostsin kaabli ära ja praegu töötlen videot. ei tea kas sellest filmi kvaliteet alla läx, aga filmides jäi peale LP (longplay) rezhiim, millega saab lindile rohkem filmida kuid kvaliteet vist läheb halvemaks. arvutisse ümber tõstes upitasin kvaliteedi kõrgemale niiet tundub päris hea. Critical saab selle vist kuhugile üles ka riputada, kuid kui keegi tahab, võin ka plaatidele kirjutada, ühele cd-le mahub ilusti ära.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Palju sa plaadi eest raha tahaksid?:D
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Esialgne postitaja marks
Palju sa plaadi eest raha tahaksid?:D
ega ma sellega nüüd raha teenima küll ei hakka kuid tooriku raha võiks küll maksta. Praegu on mul toorik 5kr/tk, need küll normaalsed kuid ilma karbita, ostsin 10tk ühes karbis, aga karbiga toorikud on veic kallimad, 10-15kr/tk ringis või umbes nii, oleneb toorikust ja poest. Kui keegi tahab, siis öelgu.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kirjuta mulle 1 plaadile. toon 2 korralikku toorikut karbis vastu. helista/kirjuta, kui valmis on - siis lepib midagi kokku :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Tellin siis kah ühe plaadi sümboolse 25eegu eest:bouncing
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2104 »

Sooviks minagi üht filmi plaati. Oleks kena kui annaksid teada.
Kui võimalik saada ole hea ja helista 056 666 076. eks siis teeme kaupa.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Sooviksin ka plaati saada! kus sa elad muidu?
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

siin-seal, Tallinna külje all ja Tallinnas.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

anna oma number, siis saaks äkki sulle helistada ja kokku leppida;)
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1389
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Au olla korraliku kapoti alusega auto omanik:)
Kapoti alla olen lisanud 5 juhet juurde (2 lisatulede massi ja 2 voolu ning tahoka juhe). Ülejäänud on 100% tehase originaal.
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

05137711 , ülehomme so. 18 juuli sõidan ära Lõuna-Eestisse ja tulen tagasi 26 juulil. Tõenäoliselt siis, sest ma arvan et mul homme pole aega, sorts :)
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Mõni pilt veel:

Pilt

Pilt

Pilt
Jupid Venemaalt!
Suletud