Romuralli saku suurhallis !!!

Romuralli saku suurhallis !!!

Juba toimunud üritused
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Romuralli saku suurhallis !!!

Postitus Postitas grimes »

20-nendal märtsil toimub sakusuurhallis romuralli.Ise olen osaleja parandaja tiimis.Tulge kõik vaatama.Otisge täpsemat infot sakusuurhalli kodu lehelt.ISE OLEME KUSKIL viie autoga kohal.Eelmine aasta olime kah kohal ja osalesime 2-he autoga.;) Ajage punt kokku ja tulge vaatama.:D:D:D
Eelmise aasta romuralli kohta pilte http://www.pilt.ee/view/46716/ meie autod olid need 2 esimest pilti Volvo orants ja Lada roheline.Pilt
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Küsige kui midagi jäi aru saamatuks.Ja ma tahaks teada kas keegi tuleb kah seda vaatama või juba on kindel et tuleb.
t
Tõnu_P
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 31 Mär 2004 14:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Tõnu_P »

mina tulen kindlasti, pilet juba olemas ;)
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Kui telekast näitas eelmist romurallit suurhallis, siis paistis, et autod seal väga puntras poolemeetrise liikumisruumiga.
Ise ei viitsi eriti vaadata, kuidas nad seal õrnalt kõksivad ning igavusse surevad :D
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

seekord on eelvoorudega ja vähem autosid korraga laval ning asi peaks olema seekord ka vaatemängulisem.
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

Kui keegi pileti hinnast räägiks siis ehk veaks omagi perse kohale !:)
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: Raxo
Kui telekast näitas eelmist romurallit suurhallis, siis paistis, et autod seal väga puntras poolemeetrise liikumisruumiga.
Ise ei viitsi eriti vaadata, kuidas nad seal õrnalt kõksivad ning igavusse surevad :D
seal ei ole enam nii seal pannakse autosi 8 tk korraga rajale kuna jah eelmine aasta jäi ta jah veits magetaks kuid nüüd on muutatused kah meie tiimi poolt meie tiimist tuleb 7 või 8 autot :)
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: rene07
Kui keegi pileti hinnast räägiks siis ehk veaks omagi perse kohale !:)
Piletiinfo:
Veebruaris pileti hind: 100 ja 50 EEK
Märtsis pileti hind: 125 ja 75 EEK
Kohapeal pileti hind: 150 ja 90 EEK
Sooduspilet kehtib õpilane, pensionär.

Osta pilet eelmüügist saad odavamalt!
Piletid on müügil Piletilevi müügikohtades, CD100 muusikapoodides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

Saku Suurhalli uksed avatakse kell 13.00
Ürituse algus kell 14.00
Täpsem info on ka veel seal sellest
http://www.sakusuurhall.ee/index_est.php?c=1&id=313
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

Nu siis peaks tulema ja end õpilaseks vormistama;)
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: rene07
Nu siis peaks tulema ja end õpilaseks vormistama;)
Hea mõte küll jah siis saaab palju odavamalt ikka :lol:lol:lol:lol:lol
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

Ma ei saa hästi aru, mis on see mis paneb vaatama romurallit? Mingi "sick need" lõhkumise järgi? Inimesed kes sellist asja hingest naudivad peaks arsti juurde minema ja oma pead kontrollida laskma!
MASENDAV :(
g
gofer
Suletud kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas gofer »

Ma telekast ka nägin ükspäev seda stop'is vms. näitas..
ma lähen kohale, kui saan endaga veel rahvast kaasa ja teen pilte ka:bouncing
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Ma panen enda sixi kah käiku kuid mitte selle 06 vaid 01 mis üle kuudi käis kogematta 1 ja pool kuud tagasi see on punast värvi ja arvatavasti tuleb ka katusele kiri LAG sellega tunnete ära ja meie tiimi autosi peaks tulema kuskil 8 või 9 hetkeliste andmete järgi Kui võimalik tehakse igale LAG timi autole LAG peale:D
r
rene07
Foorumi kasutaja
Postitusi: 271
Liitunud: 07 Jaan 2005 11:35
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2107, Niva 2121, Jaapani masuudipress...Pajero...

Postitus Postitas rene07 »

Algselt postitas: Kert
Ma ei saa hästi aru, mis on see mis paneb vaatama romurallit? Mingi "sick need" lõhkumise järgi? Inimesed kes sellist asja hingest naudivad peaks arsti juurde minema ja oma pead kontrollida laskma!
MASENDAV :(


Vaata asi on nii et kui korra juba ise osa võtad siis tekib huvi ja asart!:lol Ja ega see mingi haigete kokkutulek ei ole vaid lihtsalt võistlus selle üle kes on kõvem ja vastupidavam-- motosport ikkagi
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: rene07
Algselt postitas: Kert
Ma ei saa hästi aru, mis on see mis paneb vaatama romurallit? Mingi "sick need" lõhkumise järgi? Inimesed kes sellist asja hingest naudivad peaks arsti juurde minema ja oma pead kontrollida laskma!
MASENDAV :(


Vaata asi on nii et kui korra juba ise osa võtad siis tekib huvi ja asart!:lol Ja ega see mingi haigete kokkutulek ei ole vaid lihtsalt võistlus selle üle kes on kõvem ja vastupidavam-- motosport ikkagi
Tõesti ega se ole mingi hullude ja lollide lõbu.See sama moodi sport kui ka formel ja ka paljud teised.IGAL ÜHEL OMA HARRASUS ;) Nagu rene07 juba ütles.et kui juba korra sõitma lähed ega siis enam küll sellest lõbust ilma ei taha jääda.Ja ega siuke asi ka iga päev ei toimu.:spin Niiet tulge kõik kohale.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Aga kes sinna tulevad siis?Oleks huvitav teada ja äkki ka kohtuda.
m
markoc
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas markoc »

nii
www.puhas.ee tiim on kohal oma "kopikaga" alias SIXKILLER

Kui keegi varuks tooks kaasa paar jagaja kaant ja süütepooli, võiks ju ka ladaklubi klepsu peale reklaamisk panna :P
BTW on meie auto saastavaba nilbest tekstist, AINULT reklaamkleepsud peal :)
ka mingit jämedamat rooli kui ladal originaalis oleks vaja :P
k
kenu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 195
Liitunud: 14 Mai 2002 15:37
Asukoht: Valga
Autod: 05
Kontakt:

Postitus Postitas kenu »

Eks madalad instinktid taha rahuldamist. Minu jaoks on romurallitajad vanaeitede surnukspeksjate ja pedofiilide väikesed vennad, tänava laamendajate ja bussipeatuste purustajate verevennad.

Need autud on inseneride ja tööliste töö ning kedagi aastaid teeninud, mingi austus võiks ikka nende vastu olla, selle asemel, et oma madalaid tundeid nende kallal välja elada.

Teisalt, aga kui mõni bussipeatus tänu romurallile terveks jääb, on asi igati tervitatav. Laske käia.
m
markoc
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas markoc »

Algselt postitas: kenu
Eks madalad instinktid taha rahuldamist. Minu jaoks on romurallitajad vanaeitede surnukspeksjate ja pedofiilide väikesed vennad, tänava laamendajate ja bussipeatuste purustajate verevennad.

Need autud on inseneride ja tööliste töö ning kedagi aastaid teeninud, mingi austus võiks ikka nende vastu olla, selle asemel, et oma madalaid tundeid nende kallal välja elada.

Teisalt, aga kui mõni bussipeatus tänu romurallile terveks jääb, on asi igati tervitatav. Laske käia.
Oma sellise postitusega kuulud sa täpselt samasse listi, mille sa juba esile tõid ;) :D
Kas kadedus on see, mis sellist möga paneb siia toksima või muu puue, ei tea, aga sellepärast ei jää autod lõhkumata :
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Nii laagrist ehk LAG tiimist on 9 autot arvatavasti kohal.Kahjuks minu romut te seal ei nää.Piletid tuleks nobedalt ära osta sest sinnani on juba nüüd vähe aega.
Antslas me kahjuks ei osalenud kuid vaatamas käisime ikka.Täitsa vahva oli kuid tuletõrjujad tegid ikka tõesti margi täis neil läks nii kaua aega et auto kustu saada.Kõigepealt ei saanud nad vett voolikutega kohale.Parandus ajal kui autol midagi põhjast rellakaga ära lõigati läks põlema.Pilt
Suletud