1. leht 1-st

Klubi Talvepäevad Hiiumaal?

Postitatud: 07 Dets 2017 12:32
Postitas Jonx
Hei

Aastalõpp on peagi käes ja uus aasta kohe ukse ees. Uuel aastal korraldavad paljud autoklubid talvepäevi. Kuna korraldan 20. jaanuaril Hiiumaal Saare Seiklust, siis mõtlesin pakkuda välja idee, et äkki tahab klubi oma Talvepäevi selle raames korraldada ja kaks asja ühendada? Seikluse näol oleks tegevust terveks laupäevaks ja õhtul saaks klubi mõnes puhkekohas sauna ja hea söögiga päeva lõpetada.

Kuna liiguvad suured praamid, siis võib tulla juba reedel saarele ja laupäevaks mõnusalt välja puhata. Saarelt ära saamine ei tohiks probleemiks olla ei laupäeva õhtul, ega ka terve pühapäeva jooksul.

Seikluse info on leitav aadressilt: http://www.seiklusministeerium.ee/talvinesafari

Suurema rahva hulgaga registreerides on klubile ka hinnasoodustus.

Kui on huvi siis saab e-maili teel täpsed tingimused kokkuleppida: Joonas@seiklusministeerium.ee

Re: Klubi Talvepäevad Hiiumaal?

Postitatud: 07 Dets 2017 16:29
Postitas VäikeMägilane
Vabandage, kuid sarnased postitused on juba mitmes teises margi foorumites, kas on plaanis kõigi eestimaa automarkide ühis talvepidu teha või mis kamm on?
Teiseks - talv ja Hiiumaa? Hallo, hea kui Haanjassegi lund ja jääd jagub...

Re: Klubi Talvepäevad Hiiumaal?

Postitatud: 07 Dets 2017 20:05
Postitas Jonx
VäikeMägilane kirjutas:Vabandage, kuid sarnased postitused on juba mitmes teises margi foorumites, kas on plaanis kõigi eestimaa automarkide ühis talvepidu teha või mis kamm on?
Teiseks - talv ja Hiiumaa? Hallo, hea kui Haanjassegi lund ja jääd jagub...


Hei!

Postituse eesmärk oli pakkuda välja võimalus. Tegemist ei ole kohustusega. Lume ja jääga on selline lugu, et selle olemasolu või puudumine on selge mõni päev enne üritust. Kuna Hiiumaal ei ole palju suuri majutuskohti, kuhu 50-100 inimest majutada, siis ei ole kavas ka kõikide automarkide ühist talvepidu. Kes ees see mees ja nii ongi.

Joonas