21063, robi, 1984

21063, robi, 1984

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

mis siis minu autost saanud on.

Postitus Postitas robi »

Et pole pikka aega autost kirjutanud. Viimati sõitsin sellega suvel. Üks hetk kadus õlisurve seier ekraanilt ja jätsin auto kohe seisma. Nööri otsas koju ja kuna kereremont oli suvel niikuinii plaanis ei hakanud mootorit näppimagi. Järgnevalt võtsin oma lada algosadeks. Tõsiselt. ainuke asi, mis külge jäi on kapotilukk, kuna see on kinni plommitud. Kere haljaks ja nii ta seisab hetkel. Kuna töö ja kool ei andnud aega kereremonti teha jäin külma peale ja nüüd ei saa värvida. Hetkel projekt seisab, kuni garaazi soojaks saan. Paar pilti panan ka kohe.
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Väga pro töö.On ikka viitsimist olnud auto nii algosadeks lammutada.
t
trv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 73
Liitunud: 07 Aug 2003 20:16
Asukoht: Põltsamaa
Autod: lada 2101
Kontakt:

Postitus Postitas trv »

sa ütlesid, et on projekt..mis plaanis teha on ???
.:streetrace lada:.
Müüa palju lada juppe!!!
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Plaanis on teha keretööd, mis sisaldavad aukude lappimist: varuratta alus, karpide tagumised nurgad, tagapõlle alumine äär, pagasniku põhi sumpa kohal, ees poolraamiotsad ja eessõitjate jalgealused.
Värvitöö: pole veel otsustanud, mis värvi ja kui mitu värvi ja mis mustris jne.
happekrunt on juba ostetud.
Mootor: tuleb arvatavasti 1,5 mille ma doonorilt maha võtsin. Selle olukorda hetkel ei tea, aga aega on küll jõuab tegeleda.
Põhirõhku tahaks panna heliisolatsioonile ja sõiduvaikusele. Seega pigimatt kõikjale kuhu saab ja isegi mitu kihti kui saab. Go masinat sellest ei tule ja lisakaalu selle puhul ei karda. Sisse tulevad 3.seeria bmw esiistmed. Küllap ma midagi ka keskkonsooli suhtes ette võtan. Nüüd ei ole tuli takus vähemalt.
Suletud