2111, viaccess, 2001

2111, viaccess, 2001

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

2111, viaccess, 2001

Postitus Postitas viaccess »

Juhtus selline õudukas et ma võitsin osta.ee oksjoni ja sain järjekordse Lada omanikuks.
Mudeliks 111, mootoriks 8klapine 1500 ja aastaks 2001. Autot ise näinud pole (mis oli suurimaks rumaluseks), peale vajalikute paberite ajamist järgmine nädal lähen järgi. Plussiks oli väga soodne hind ja kärukonksuga universaalkere. Piltidelt kere paistab jube roostes, aga loodan et saab odavalt parandused ära tehtud ja tööloom valmis. Hoian teid kursis mis hakkab edasi toimuma.

OSTA.EE LINK

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

[Muudetud: 3/7/2009 viaccess]
Jupid Venemaalt!
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

hea pommikindla mootoriga töölooma oled saanud..
vaata põhjaall tagasilla kandurid (ja põhjaplekk nende all ja ümber) üle - see on ainuke kõige ohtlikum koht esivedustel ladadel...

edu ja pikki kilomeetreid..
sc loodetavasti siis üks esivedune juures :D
Roolin nii kuis jaksan
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

vaat mi mees selle ära võitis hoidsin ka silma peal aga näe:)
Aga muretuid kilomeetreid siitpoolt

[Muudetud: 3-7-2009 dasf]
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Mees.

Postitus Postitas SexSix »

Mees ei varjand oma nime ju. Viaccess oli ju pakkuja nimeks. Eks see "põrsas kotis" ostmine ole. Via, ise käid Tallinna vahet. Mis see siis vaatama minna oleks olnud. Hoiame pöialt.
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Postitus Postitas robi »

Jälle jäid vanatehnikavastased tabletid võtmata.....
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Täna siis juhtus nii et hommikul läksin Tallinnasse auto järgi, üks hea tuttav viskas mu rekkaga suurte mugavustega kohale. Linnas siis ootas mind dasf ja temaga siis hakkasid päeva seiklused. Sõitsime siis Lagedile plusmerki platsile, esitasin valvurile siis igasugused dokid et auto kätte saada, selgus see et auto arvel alarmsõidukina ja kätte ma seda ei saa enne kui ei too ARKist võõrandamis tõendit :kuri
Vahepeal läksime vaatama platsile autot ka, et mille eest see n..s käib üldse. Taga nurgas leidsime siis ta, pilt suht nutune:

Pilt

Roostet nii et tapab!!!

Pilt

Üks huvitav kiri klaasil mattis maha kõik mõtted minna Valka omal jõul...

Pilt

Läksime siis Saue ARKi et teha see tõend, seal tore tädi röövis mu 100 eesti rubla võrra ja selgitas et enne kui ma auto üle ei värvi, oma nimele ma seda ei saa. Nii et uksed ka punaseks siis saab vormistada... õnneks hiljem selgus et ustel on valge kile peal, peaks saama lihtsalt maha.
Kuidas siis koju saada? dasf aitas hädast välja käies ühe targa mõte välja. Ühesõnaga saime bussi ja treileri millega mu tuletõrje auto Valka viia ja dasfi 05 valgast Tallinna tuua. Mõeldud -Tehtud! Läksime siis tagasi Lagedile, saime siis lõpuks kõik dokumendid ja võtmed kätte. (paberite seas oli ka Kasutusjuhend vene keeles, sellele ka eestikeelne tõlk juurde, servise raamat, pass DEFA signale, Pass Pioneer magnetofoonile ja igasugu ostu-müügi lepingud ja oksjoni protokollid) Kuna aku ei andnud elumärke leidsime platsilt toreda täkku mille abiga auto esimesest korrast tegim põrr põrr, ja teisest läks käima.

Pilt

Omal jõul sõitis treila peale ja Valga poole minek:


Pilt

Kohale jõudsime probleemideta, saatsin dasfi tema 05ga tagasi ja tegin ka paar tiiru oma uhiuue autoga. Tehnika väga hea masinal, mootor, kast, veermik korras, tagapidurid tühjaks jooksnud. elektrist ei töötanud ainult tagumine kojamees. muu kõik OK. Kerel roostekahjustused ainult väliplekkidel, kandev osa tugev. Nii et olen rahul.
Hakkas pimedaks minema, via väsinuna läheb koju. Uuele sõbrale head ööd! ;)


Pilt

[Muudetud: 7/7/2009 viaccess]
Jupid Venemaalt!
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

kle aga kere korda nokitseda... saab täitsa ägeda aparaadi teha ju...talvel paras soola sees suristada.
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Võtsin uste "värvimise" ette täna, algaja kohta värvitud ilusti, isegi läigib ;)
Pilt

Kapoti alla pääses pöörane survepesur ja tegi mootori ka puhtaks:

Pilt

Ja ka väike pildiseeria roostest, mmmmm i`am like it!!!
Ainult tõelistele rooste maniakkidele :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

[Muudetud: 8/7/2009 viaccess]

[Muudetud: 8/7/2009 viaccess]
Jupid Venemaalt!
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

See jah sihuke hea auto, mida kevadeti rulliga värvida ja talvel soolameres (loe: maanteedel ja tänavatel) uputada. :D

Ja kui sulle haamer või rellakas või mingi muu kasulik tööriist näppu juhtub, siis tee tagarattakoobastega midagi huvitavat.


Aga jõudu ja jaksu sellegi masinaga!
Kasutaja avatar
erxx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 388
Liitunud: 18 Nov 2007 15:36
Asukoht: Konguta vald
Autod: BMW 316 110kW, Vaz 2101

Postitus Postitas erxx »

Roostetab hullemini kui minu 72 a kopikas :D
Põhja alla pole piilunud?
Edu selle masinaga.

[Muudetud: 8-7-2009 erxx]
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Uuematel siksidel küll ei paista tehases roostevastast krunti kasutatud olevat:spin

Kui lihtsalt kleepsud maha tulid?
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

2001 aasta masina kohta on roostet tõesti palju...
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

2001 aasta masina kohta on roostet üllatavalt vähe arvestades seda, et autoga on ainult sõidetud..

ma olen oma silmaga näinud 2003 aasta samarat mis üv enam ei läbinud kuna koopaääri ja põhja enam polnud - tagaluugi altäärt hoidis koos vaid hall teip - samamoodi kapoti esiäärt...

uued ladad lihtsalt ei saanud nii korralikku korrosioonitõrjet nagu tehti 70ndatel ja 80ndatel aastatel, kus autol oli hoopis teine väärtus kui praegu...
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Roostet tõesti vähe, olen ka 2003 nivat näinud mis oli koost lahti kukkumas, ka 97a niva mille ma lammutasin oli täesti läbi ussitanud, ka poolraamid olid läbi. Sellel tegu AINULT pindmise roostega, põhi tugev, sealt ei leidnud midagi kriitilist. Ühesõnaga auto roostes mitte mäda. Arvestades ka seda et 140000 läbisõidu oli ainult Tallinna soolameres.
to hautz: fööni abiga uksed said "värvitud" 15 minutiga ;)
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Via kle, aga ehitame laiaks ;)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Nüüdseks suurem osa roostest maha lihvitud rellaka ja traatharja abil, peale pantud grunt. Lihvimise käigus tuli paar auku kah nähtavale, üks kapoti serval, ja paar pisikest karpidel. Tagastange all leidsin kunagise avarii jäljed, stange sai vahetatud, aga see mis all oli jäi puutumata, aga see sõitmist ei sega ja näha ka pole. Üldine olukord on endiselt hea. pole midagi katastroofilist leidnud.
to Puzup: Mis mõttes laiaks?????
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Laiaks noh ;)

Pilt
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Masin sõidab ametlikult teedel Pidurite puudumine oli tingitud taga silindri purunemisest, ja kulunud klotsidest. Üv ei leidnud midagi kriitilist, vaid tagapidurite ebaühtlast tööd, aga normi piires, eks need klotsikesed uued ka. Elektrist ei tööta vaid tagune kojamees, mootor kinni ja relee zoomib. Muidu tipp topp pill, sõidab hästi ja väga praktiline riist peaks mainima.
Probleem: Autole on paigaldatud Defa alarm, mudel 820X-MG, puldil ei taha hästi töötada üks nupp. Siit palve, et äkki kellegil sarnane pult ülearu, ja äkki keegi oskab häälestada ta mu autole. Turvakood on teada... Kontakt profiilis...
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kruvi pult lahti ja puhasta piiritusega lüliti klemmid ära (kui on see plekitaldikuga lüliti variant). Need on tavaliselt mingit tatti täis.
C
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Tänud soovituste eest, aga see oli esimene asi mida ma tegin. Variant on kummi junnidega, asi selles et nuppu vajutad ja peab puldi igatepidi painutada siis saab valvest maha. Nii et puhastamisest kasu pole, vaja uut....
Jupid Venemaalt!
Suletud