Eesti Ladaklubi - Privaatsuspoliis

See privaatsuspoliis seletab, kuidas “Eesti Ladaklubi” koos partneritega (edaspidi “me”, “meie”, “meid”, “Eesti Ladaklubi”, “http://www.ladaklubi.ee/foorum”) ja phpBB (edaspidi “see”, “selle”, “phpBB tarkvara”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grupp”) kasutab saadud informatsiooni sinu külastus sessiooni ajal (edaspidi “sinu informatsioon”).

Sinult saadud informatsiooni kogutakse kahel viisil. Esimeseks viisiks on see, kui sirvid veebilehte “Eesti Ladaklubi”, siis lubad phpBB tarkvaral luua küpsiseid. Küpsised ehk (ingl cookie) kujutab endast väikest tekstikujulist andmeplokki, mille veebiserver saadab teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse teie arvuti kõvakettale. Esimesed kaks küpsist sisaldavad ainult kasutaja identifitseerimis tunnust (edaspidi “kasutajanimi”) ja anonüümnse sessiooni identifitseerimis tunnust (edaspidi “sessiooni-id”), mis on automaatselt teie jaoks määratud phpBB tarkvara poolt. Kolmas küpsis luuakse alles siis, kui oled oma veebilehitsejaga sirvinud “Eesti Ladaklubi” teemasi ja kasutatakse, et teada saada millised teemad on juba loetud, tehes veebilehe külastuse lihtsamaks.

Teiseks viisiks, kuidas me kogume sinult saadud informatsiooni on postituste kaudu, mille oled sisestanud meie foorumisse. See võib, ning mis ei ole piiratud: anonüümse kasutaja poolt tehtud postitused (edaspidi “anonüümsed postitused”), registreerudes “Eesti Ladaklubi” liikmeks (edaspidi “sinu konto”) ja peale sisselogimist tehtud postitused (edaspidi “sinu postitused”).

Sinu kasutajakonto sisaldab ühte unikaalset, ning teistest eristavat nime (edaspidi “sinu kasutajanimi”), personaalset parooli mida kasutad oma kontole sisselogimiseks (edaspidi “sinu parool”) ja sinu personaalset, ning kehtivat e-postiaadressi (edaspidi “sinu e-postiaadress”). Sinu “Eesti Ladaklubi” kasutajakontol olev informatsioon on kaitstud antud riigi andmekaitse seadustega, kus seda veebilehte majutatakse. Igasugune informatsioon peale sinu kasutajanime, sinu parooli ja sinu e-postiaadressi, mis on nõutud veebilehe “Eesti Ladaklubi” registreerimislehel on kas kohustuslik või vabatahtlik “Eesti Ladaklubi” äranägemise järgi. Kõikidel juhtudel on sul alati võimalus valida, millist informatsiooni soovid näidata avalikult. Peale selle on teil võimalus lubada või mitte lubada automaatselt genereeritud e-kirju phpBB tarkvara poolt (nt “telli teema” jms).

Sinu parool on šifreeritud (ühesuunaline räsi) nii, et see oleks turvaline. Siiski on soovitatav, et sa ei kasutaks ühte ja sama parooli üle mitme hulga veebilehtedel. Sinu parool on mõeldud selleks, et saaksid oma “Eesti Ladaklubi” kasutajakontole siseneda. Mitte keegi, mitte mingil juhul ei küsi Teie käest kunagi parooli, olgu ta “Eesti Ladaklubi”, phpBB või mõni muu kolmas osapool. Juhul, kui sa peaksid unustama oma kasutajakonto parooli, siis saad kasutada phpBB tarkvara funktsiooni “Ma unustasin oma parooli”. Antud toiminguga pead sisestama oma kasutajanime ja oma e-postiaadressi, peale seda phpBB tarkvara loob teile uue parooli, et saaksite oma kasutajakontole taas sisselogida.


Tagasi sisselogimise väljale